BIBLIOTEKA MILIARDERÓW

Książki z wiedzą Dolarowych Miliarderów

CENA ŚWIĄTECZNA PAKIETU OBOWIĄZUJE JESZCZE:

1595222736

Książka "Umysł Miliardera" 

20 Zasad Bogactwa i Sukcesu Najbogatszych Ludzi Świata

Oparta na dogłębnych wywiadach z 21 ludźmi, którzy zbudowali miliardowe fortuny od zera, ta książka nauczy cię jak myśleć jak miliarderzy i osiągać niesamowite sukcesy w biznesie. Korzystaj bezpośrednio z wiedzy i doświadczenia  najlepszych przedsiębiorców świata i wejdź na całkiem nowy poziom gry!

„Nigdzie na świecie nie ma innej książki, która zawierałaby tyle biznesowego doświadczenia, wiedzy i mądrości”  – pisze w przedmowie Jack Canfield, najpopularniejszy autor non-fiction na świecie (500+ mln sprzedanych książek).

Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów bogactwa – coś, o czym większość z nas, wliczając w to milionerów, może jedynie pomarzyć? Jaki jest sekret miliarderów? Czy to kwestia szczęśliwych okoliczności, ich środowiska, edukacji, a może osobowości? Jaki jest klucz do ich fenomenalnego sukcesu? Jakie przekonania nimi kierują? Jak myślą? Jakie mają rytuały? Co pozwoliło im na zbudowanie tak ogromnej fortuny? Co nimi kieruje? Co daje im energię, by niestrudzenie dążyć do tak niewyobrażalnych celów? Co sprawia, że osiągają tak wiele więcej, niż inni przedsiębiorcy i odnoszą tak ekstremalne sukcesy w biznesie?

W tej książce miliarderzy, którzy dorobili się od zera, osobiście udzielają odpowiedzi na powyższe pytania i wyjawiają zaskakującą prawdę. Przygotuj się na jazdę bez trzymanki, by zgłębić ich umysły, serca i dusze. Poznaj Umysł Miliardera i wyrusz w podróż do ekstremalnego bogactwa i sukcesu!

1

O autorze:

Łowca Miliarderów po światowym tourne znowu do zobaczenia w Polsce.
Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów, czołowy mówcą i aniołem biznesu. Jest uznanym ekspertem w zakresie psychologii przedsiębiorczości, specjalizującym się w myśleniu najlepszych przedsiębiorców świata – dolarowych miliarderów, którzy dorobili się od zera.

Nazywają go Napolleonem Hillem XXI wieku. Występował na antenach stacji NBC, ABC, CBS, BBC i FOX, czy TVN, TVP2, Polsat, Trójka, pojawiał się także w Forbes, CNBC, USA Today, Wall Street Journal, Entrepreneur, Inc., Wyborcza, Wprost, Puls Biznesu, a także w innych renomowanych gazetach oraz stacjach telewizyjnych i radiowych w ponad 40 krajach dookoła świata.

W swoim życiu biznesowym Rafael wygenerował już ponad 100-milionowe przychody:

W latach 90-tych zbudował swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku.

Rafael stworzył też 10 Digit Impact Group. 10DIG to globalna organizacja dolarowych miliarderów z wizją pozytywnego wpływu na życie miliardów ludzi.

zobacz więcej

    Jego globalne przedsięwzięcie Billion Dollar Enterprises buduje najbardziej skuteczny ekosystem wsparcia przedsiębiorców, przekazujący wiedzę miliarderów, który do końca roku 2024 pomoże jego uczestnikom stworzyć wartość miliardów dolarów. Polski dział tego projektu wykreował w tym celu markę „Umysł Miliardera”, pod którą wydał jego światowy bestseller, organizuje konferencje, warsztaty i prowadzi Inkubator Miliarderów.

    Rafael jest jednym z najbardziej popularnych mówców w Polsce. Jego TED talks „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz” i „Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata” obejrzało już ponad 2 mln ludzi.

    W swoim życiu zrobił rzeczy, które większość ludzi uważa za niemożliwe. Niektórych z nich nigdy wcześniej nikt nie dokonał. Nie tylko przebiegł kilka ultramaratonów, ale zdołał też dotrzeć do 38 dolarowych miliarderów, którzy niezwykle cenią swój czas, przestrzeń prywatną i niemal w ogóle nie dopuszczają do siebie osób spoza tzw. wewnętrznego kręgu. Przeprowadzając z nimi dogłębne wywiady twarzą w twarz, niekiedy nawet wielodniowe, otrzymał informacje z pierwszej ręki o ich metodach działania i sposobie myślenia, wiedzę, jaka do tej pory nie była publicznie dostępna. Rafael ujawnia sekrety ich sukcesu w swojej nowej książce “Umysł Miliardera”.

    Oryginalne angielskie wydanie pod tytułem „The Billion Dollar Secret” to światowy bestseller. Osiągnąłpierwsze miejsce na liście bestsellerów Amazona w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Niemczech i kilku innych krajach. W drodze jest 15 wersji językowych.

    Rafael jedynym człowiekiem na ziemi, który prowadzi mastermind dla dolarowych miliarderów.

mockup 5-1

Książka "Rusz Się!"

To skondensowana historia triumfów MILIARDERA Igora Rybakova

Współzałożyciela firmy Technonicol, filantropa i inwestora venture capital.

Chodzi o wszystkie aspekty życia: biznes, rozwój osobisty, zdrowie, związki. Ta książka dostarczy Ci strategie z najwyższego poziomu biznesu.

W ciągu zaledwie dwóch lat autor stał się znanym blogerem, dzieląc się udanymi praktykami z ogromną publicznością. Wyjdź przed szereg, w którym stoją wszyscy, przejdź przez nowe drzwi, zmień rzeczywistość na swój własny sposób.

„Rusz Się!” to książka, która przyjdzie Ci z pomocą, gdy baterie się wyczerpią, gdy potrzebujesz „kwantu energii”, aby wrócić do rytmu lub przezwyciężyć turbulencje.
„Rusz Się!” to bank mocy dla tych, którzy są gotowi odnieść sukces w życiu.

Zaszczepione jest w niej szczere pragnienie autora >> „CHCĘ, ŻEBYŚ ODNIÓSŁ SUKCES!”

Ponad 352 strony praktycznej wiedzy biznesowej. Wymyślonej, zastosowanej i spisanej przez jednego z najlepszych przedsiębiorców na świecie. Ta wiedza pomoże Ci rozwinąć firmę oraz siebie.

5

O autorze:

Igor Rybakov to dolarowy miliarder i rosyjski Przedsiębiorca Roku. W 1992 roku z kolegą założył firmę dekarską Technonicol. Dziś jest to wielkie konsorcjum zajmujące się pokryciami dachowymi i materiałami izolacyjnymi, które skupia 56 fabryk w ośmiu krajach świata (Rosja, Białoruś, Litwa, Czechy, Włochy, Wielka Brytania i Niemcy), 18 ośrodków akademickich i sześć ośrodków naukowych. W tym roku uruchomił również fabrykę w Polsce!

Igor, to nie tylko jeden z najlepszych przedsiębiorców i filantropów świata, ale także osoba niezwykle medialna. Napisał 4 bestsellery, wydał kilka płyt muzycznych, występował także w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jako ikona rosyjskiego biznesu nazywany jest często rosyjskim Richardem Bransonem.

Zaczynał od naprawiania dachów. Oparł na tej branży firmę. Dziś jest dolarowym miliarderem.
W książce zawarł 40 unikalnych, dotąd nie opisywanych swoich narzędzi. Książka w języku polskim jest trzecią wersją językową (po rosyjskiej i angielskiej).

startupowy heros twarda oprawa

Książka "Startupowy Heros"

Ta książka zainspiruje Cię do działania, aby wykonać ten właściwy ruch i spełnić Twoją wizję.

Chcę Cię przybliżyć do twojego celu, niezależnie od tego, czy jest to rozpoczęcie miliardowego jednorożca, budowanie rewolucji, czy po prostu pomaganie Ci lepiej zrozumieć, że jakakolwiek zmiana zaczyna się od Ciebie.

Bohaterowie startupu to ci, którzy napędzają postęp i bez względu na to, czy sprowadzisz nas na inną planetę, czy sprawisz, że twoja okolica stanie się przyjemniejszym, szczęśliwszym miejscem. 

Ta książka pomoże Ci zrobić pierwszy krok. Krok będzie inny dla każdego. Może to być opracowanie koncepcji projektowej. Może to być rozmowa z szefem. Dzięki tej książce mam nadzieję, że poprowadzę ludzi do myślenia na wielką skalę, napędzania zmian i pójścia pełną parą do przodu. 

Ta książka prowadzi Cię przez różnorodne czynności, pytania, historie i wyzwania (nawet łamigłówki i wiersze) pracujące zarówno na prawej, jak i lewej stronie mózgu i wszystkich częściach pomiędzy nimi. 

Pytania, które zadaje autor, są sondujące i prowokujące. Historie, które opowiada, są używane jako przykłady, które poprowadzą Cię w kierunku tego, co nazywa się Startupowym Herosem. 

Processed with VSCO with a6 preset

O autorze:

Tim Draper to legenda venture capital, wymieniony na liście Forbes Midas List i uważany za najbardziej znetworkowanego inwestora w Dolinie Krzemowej. Jest założycielem firm Venture Capital: Draper Fisher Jurvetson i Draper Associates, a także Draper University. Tim jest uznawany za wynalazcę marketingu wirusowego.

Jako inwestor założyciel wniósł znaczący wkład w sukces takich gigantów technologicznych, jak Hotmail, Skype, Tesla, SolarCity i Baidu. Jest także znaczącym inwestorem w SpaceX, Indiegogo, Tumblr, Foursquare i ponad 1000 innych firm.

W 2015 roku otrzymał tytuł Przedsiębiorca dla Świata od Światowego Forum Przedsiębiorczości. Tim jest entuzjastą Bitcoina.

Potomek dynastii inwestorów z Doliny Krzemowej, Tim Draper jest założycielem firmy venture capital Draper Fisher Jurvetson.

Draper dokonał setek inwestycji VC w firmy, w tym Tesla i Theranos, i zarobił fortunę, inwestując w kryptowaluty.

W 2014 roku kupił 29 656 bitcoinów skonfiskowanych przez marszałków USA z zamkniętego czarnego rynku Silk Road za 18,7 mln USD, czyli tylko 632 USD za sztukę.

CENA ŚWIĄTECZNA PAKIETU OBOWIĄZUJE JESZCZE:

Pakiet Biblioteki Miliarderów

UMYSŁ MILIARDERA + RUSZ SIĘ! + STARTUPOWY HEROS

Umysł Miliardera Rusz się! Startupowy Heros

Cena regularna: 475 zł

Cena w pakiecie: 300 zł