Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Nie zamykaj tej strony.

Przygotowałem dla Ciebie dodatkową możliwość.

Tylko tu i teraz.

Książka "Rusz Się!" w obniżonej cenie!

mockup 1-1

Otrzymasz skondensowaną historię triumfów MILIARDERA Igora Rybakova.

40 konkretnych strategii biznesowych autora, które sam wykorzystuje w budowaniu swoich biznesów.

„Rusz Się!” to książka, która przyjdzie Ci z pomocą, gdy baterie się wyczerpią, gdy potrzebujesz „kwantu energii”, aby wrócić do rytmu lub przezwyciężyć turbulencje.
„Rusz Się!” to bank mocy dla tych, którzy są gotowi odnieść sukces w życiu.

Zawarte  jest w niej szczere pragnienie autora >> „CHCĘ, ŻEBYŚ ODNIÓSŁ SUKCES!”

Ponad 352 strony praktycznej wiedzy biznesowej. Wymyślonej, zastosowanej i spisanej przez jednego z najlepszych przedsiębiorców na świecie. Ta wiedza pomoże Ci rozwinąć firmę oraz siebie

Obecna cena: 149,-

Kup teraz za: 99,-

 

Zdobądź uzupełnienie książki "Umysł Miliardera" - strategie z książki "Rusz Się!"

IMG_0526-2

Większość ludzi nie podejmuje działania. Żyją z dnia na dzień i wierzą, że wydarzy się w ich życiu coś cudownego, co naprawi ich problemy. Niestety świat tak nie funkcjonuje. Tutaj musisz samemu wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i zacząć coś robić w kierunku poprawy swojej jakości życia.

Dziś jest ten dzień, abyś zmienił swoją edukację z przeciętnej na najlepszą na tej planecie!

PODEJMIJ DZIAŁANIE => KUP KSIĄŻKĘ. Zacznij zmieniać swój biznes i siebie od dziś!

Opinie osób, którzy już mają książkę:

Na szczęście pojawiła się na rynku wydawniczym pozycja “Rusz się!”, w której miliarder Igor Rybakov opowiada o osiąganiu sukcesu. Robi to w taki sposób, jakby odbywał z czytelnikiem przyjacielską rozmowę w cztery oczy.
blog Siła Nauki
Ta książka i ten magiczny dolar dodają niezwykłej motywacji do działania. Polecam wszystkim, którzy są ambitni i ponadprzeciętnie ambitni. Mnie książka tak zakręciła, dolar tak urzekł, myślę że za 15 lat będziesz musiał, Rafael, przy kolejnym wydaniu pozycji o dolarowych miliarderach, umieścić mnie na kolejnej pozycji 💪😉
Grzegorz Matych - Facebook
Najważniejsza rzecz jaką musisz wiedzieć z tej książki jest: DZIAŁAJ POMIMO BRAKU WIEDZY i NIE BÓJ SIĘ POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.
Grzegorz Richard Musiałek - Facebook
Niezliczona ilość książek o sposobach na osiągnięcie sukcesu skupia się głównie na wzbudzeniu motywacji. Czytając kolejną książkę o podobnej tematyce, można odnieść wrażenie, że mowa jest nieustannie o tym samym – szybciej, więcej, lepiej i najlepiej bez odpoczynku. Ostatecznie jednak najwięcej korzyści osiągają ich autorzy, a nie czytelnicy. Na szczęście pojawiła się na rynku wydawniczym pozycja “Rusz się!” – w której miliarder Igor Rybakov opowiada o osiąganiu sukcesu. Robi to w taki sposób, jakby odbywał z czytelnikiem przyjacielską rozmowę w cztery oczy. Widać że zależy mu na tym, aby każdy osiągał wszystko to co najlepsze i prowadził szczęśliwe życie. Jego efekty pokazują, że wie jak to zrobić – jest przecież jednym z najbogatszych ludzi na świecie.
Tomasz - LubimyCzytać
Jest fenomenalna! Książka napisana bardzo lekkim językiem, napisana w formie historii, metafor, porównań i z lekkim humorem, co ułatwia zapamiętywanie treści w niej zawartej. Książka "wciąga" już na starcie, bardzo trafiła w mój gust.
Kamil Fiszer - Facebook
Wiele książek jakie czytałem opiera się o teorie, a mało jest pisanych przez praktyków biznesu. Książka Rusz się to obowiązkowa lektura dla każdego przedsiębiorcy, który chce uczyć się na podstawie praktycznej wiedzy.
Grzegorz Ciupek - Facebook
Jest to na pewno świetny prezent dla kogoś kto prowadzi biznes. Nawet jeśli w najgorszym wypadku osiągniesz "tylko" 10-20% tego co zbudował Igor, zbudujesz prawdziwą fortunę. Gorąco polecam.
Mark J. Zacharski - Facebook
Wiedza z tej książki zmienia Życie Wyprowadziłem się od rodziców, zaręczyłem i jestem szczęściarzem, który skacze do sukcesu Moc w niepewności, energia, konkretne techniki.... Tu jest unikalna wiedza. Taka której nigdzie indziej nie ma. A jak już brać przykład to od najlepszych
PiterBee - LubimyCzytać
Książka prezentuje nową metodę drogi do sukcesu, która zyskała już szerokie grono zwolenników. Publikacja zawiera szczegółowe przykłady pokazujące, w jaki sposób ukierunkowane działanie przekłada się na efekty o niespotykanej wcześniej sile i skuteczności. To cenne źródło wiedzy dla przedsiębiorców i wszystkich, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić.
Karolina Szostek - LubimyCzytać

Uzupełnij zakup o książkę "Rusz Się!"

99

 • Jedna przesyłka z "Umysł Miliardera" w Polsce: 15 zł
 • Jedna przesyłka z "Umysł Miliardera" za granicę: 49 zł
 • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą
 • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy dolarowego miliardera Igora Rybakova
 • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku

177

 • Przesyłka w Polsce: 15 zł
 • Przesyłka za granicę: 49 zł
 • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą
 • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy dolarowego miliardera Igora Rybakova
 • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku

276

 • Jedna przesyłka z "Umysł Miliardera" w Polsce: 15 zł
 • Jedna przesyłka z "Umysł Miliardera" za granicę: 49 zł
 • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą
 • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy dolarowego miliardera Igora Rybakova
 • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku