Dlaczego musisz przeczytać tę książkę?

startup_button

Od 30 lat Tim Draper pracuje dla przedsiębiorców. Przez całe życie zawodowe wspierał, finansował i trenował swoje umiejętności Startupowego Herosa. Przetestował koncepcje tej książki na studentach Uniwersytetu Draper, którzy okazali się jednymi z najbardziej interesujących, dynamicznych i zmotywowanych ludzi, jakich kiedykolwiek widział świat. 

startup_button

W rzeczywistości miał około 1000 studentów z ponad 60 różnych krajów, którzy przeszli przez program z książki i założyli ponad 300 firm! 

startup_button

Tim mówi: „Napisałem tę książkę, aby niektóre z moich przemyśleń, które zastosowałem do Draper University, mogły być rozpowszechniane szerzej, w nadziei, że te wiadomości dotrą do innych potencjalnych Startupowych Herosów (może do Ciebie), którzy mogą mieć wpływ na świat, bądź proaktywny w ich pracy, a przynajmniej poprawić ich życie.”

startup_button

Tak więc przeczytaj tę książkę, wypróbuj tę książkę, zrób tę książkę, zagraj w tę książkę, wchłoń tę książkę, doświadcz tej książki. To może cię zaskoczyć. To może cię ekscytować. To może cię prowadzić. To może cię zabić. Mam nadzieję, że przynajmniej da ci perspektywę na to, jak robi się prawdziwy postęp, a w najlepszym razie może po prostu zmienić twoje życie.

Tim Draper o anglojęzycznym wydaniu książki Startupowych Heros.

Processed with VSCO with a6 preset

O autorze:

Tim Draper to legenda venture capital, wymieniony na liście Forbes Midas List i uważany za najbardziej znetworkowanego inwestora w Dolinie Krzemowej. Jest założycielem firm Venture Capital: Draper Fisher Jurvetson i Draper Associates, a także Draper University. Tim jest uznawany za wynalazcę marketingu wirusowego.

Jako inwestor założyciel wniósł znaczący wkład w sukces takich gigantów technologicznych, jak Hotmail, Skype, Tesla, SolarCity i Baidu. Jest także znaczącym inwestorem w SpaceX, Indiegogo, Tumblr, Foursquare i ponad 1000 innych firm.

W 2015 roku otrzymał tytuł Przedsiębiorca dla Świata od Światowego Forum Przedsiębiorczości. Tim jest entuzjastą Bitcoina.

MAJĄTEK

Potomek dynastii inwestorów z Doliny Krzemowej, Tim Draper jest założycielem firmy venture capital Draper Fisher Jurvetson.

Draper dokonał setek inwestycji VC w firmy, w tym Tesla i Theranos, i zarobił fortunę, inwestując w kryptowaluty.

W 2014 roku kupił 29 656 bitcoinów skonfiskowanych przez marszałków USA z zamkniętego czarnego rynku Silk Road za 18,7 mln USD, czyli tylko 632 USD za sztukę.

 

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc.

Tim Draper
Richard Branson
2020-01-26_23h06_09

Pomagamy biznesmenom osiągnąć życiowy sukces i pozostawić spuściznę poprzez przekazywanie im wiedzy najlepszych przedsiębiorców świata. 

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w różnych branżach i uczą się od miliarderów. Przekazujemy tę wiedzę innym, aby rozwijali skrzydła i postawili swoje biznesy na jeszcze wyższym poziomie.

Wierzymy, że w ludziach jest niesamowity potencjał, ale nie każdy potrafi go wykorzystać. Jeśli pokażemy, jak osoby, które nie miały żadnych szans, osiągnęły największy możliwy sukces biznesowy i zainspirujemy w ten sposób innych do zmiany, to poprawimy kawałek tego świata.

Chcemy, aby ludzie byli szczęśliwi i odnosili sukcesy na każdym poziomie, zarówno ekonomicznym, jak i psychicznym, zdrowotnym i rodzinnym.

Chcemy ulepszyć poziom przedsiębiorczości w Polsce i na świecie.

Chcemy udoskonalić biznesy co najmniej 10 tysięcy osób.

Długofalową misją globalnej firmy Billion Dollar Enterprises jest dodanie 100 miliarderów do listy Forbesa.

Jesteśmy polskim wydawcą książki „Umysł Miliardera” Rafaela Badziaga, która pokazuje sposób myślenia 21 najlepszych przedsiębiorców na świecie – miliarderów dolarowych, którzy zaczynając od zera stworzyli wspaniałe firmy i wartość miliardów dolarów.

Inspirujemy wszystkich tych, którzy chcą dążyć do powiększania i rozwijania swoich biznesów na skalę międzynarodową, a także do zmiany otaczającej nas rzeczywistości na lepszą.

Wierzymy, że – nawet mimo ciężkich sytuacji – można w perspektywie czasu pokierować swoim życiem w taki sposób, aby osiągnąć niezależność i budować wielkie firmy, a do tego potrzebna jest wiedza i inspiracja od najlepszych na świecie. 

CZY FINANSOWO JESTEŚ TAM GDZIE CHCESZ BYĆ?

Większość przedsiębiorców nie uzyskuje wyników, jakich oczekują i do jakich dążą.

JAK WYSOKI JEST TWÓJ POZIOM STRESU I WYSIŁKU?

Długie godziny pracy, niezliczone zadania i terminy to smutna rzeczywistość dla wielu.

CZY CZUJESZ SIĘ ZAGUBIONY I ZDEZORIENTOWANY?

Przeciążenie informacyjne, mnogość rad, metod, strategii i narzędzi to plaga naszych czasów.

Możesz nam zaufać.

Jako jedyni w Polsce udostępniamy wiedzę dolarowych miliarderów z wszystkich kontynentów.

Frank Hasenfratz, Canada-3

W Polsce skupiamy ambitnych przedsiębiorców, którzy cały czas chcą rozwijać siebie i swoje firmy niezależnie od tego na jakim są etapie budowania biznesu. Pomysłodawcą i założycielem marki "Umysł Miliardera" jest Rafael Badziag, który zna bezpośrednio blisko 40 dolarowych miliarderów z całego świata.

W latach 90-tych zbudował on swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku. Rafael zbudował też 10 Digit Impact Group. 10DIG to globalna organizacja dolarowych miliarderów z wizją pozytywnego wpływu na życie miliardów ludzi.

Jego globalny projekt Billion Dollar Enterprises buduje najbardziej skuteczny ekosystem wsparcia przedsiębiorców, przekazujący wiedzę miliarderów, który do końca roku 2024 pomoże jego uczestnikom stworzyć wartość miliardów dolarów. Polski dział tego projektu wykreował w tym celu markę „Umysł Miliardera”, pod którą wydaje już trzecią książkę, organizuje m.in. konferencje, warsztaty i kurs "Nauki Miliarderów".

Opinie osób, którzy już mają książkę:

Na szczęście pojawiła się na rynku wydawniczym pozycja “Rusz się!”, w której miliarder Igor Rybakov opowiada o osiąganiu sukcesu. Robi to w taki sposób, jakby odbywał z czytelnikiem przyjacielską rozmowę w cztery oczy.
blog Siła Nauki
Ta książka i ten magiczny dolar dodają niezwykłej motywacji do działania. Polecam wszystkim, którzy są ambitni i ponadprzeciętnie ambitni. Mnie książka tak zakręciła, dolar tak urzekł, myślę że za 15 lat będziesz musiał, Rafael, przy kolejnym wydaniu pozycji o dolarowych miliarderach, umieścić mnie na kolejnej pozycji 💪😉
Grzegorz Matych - Facebook
Najważniejsza rzecz jaką musisz wiedzieć z tej książki jest: DZIAŁAJ POMIMO BRAKU WIEDZY i NIE BÓJ SIĘ POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.
Grzegorz Richard Musiałek - Facebook
Niezliczona ilość książek o sposobach na osiągnięcie sukcesu skupia się głównie na wzbudzeniu motywacji. Czytając kolejną książkę o podobnej tematyce, można odnieść wrażenie, że mowa jest nieustannie o tym samym – szybciej, więcej, lepiej i najlepiej bez odpoczynku. Ostatecznie jednak najwięcej korzyści osiągają ich autorzy, a nie czytelnicy. Na szczęście pojawiła się na rynku wydawniczym pozycja “Rusz się!” – w której miliarder Igor Rybakov opowiada o osiąganiu sukcesu. Robi to w taki sposób, jakby odbywał z czytelnikiem przyjacielską rozmowę w cztery oczy. Widać że zależy mu na tym, aby każdy osiągał wszystko to co najlepsze i prowadził szczęśliwe życie. Jego efekty pokazują, że wie jak to zrobić – jest przecież jednym z najbogatszych ludzi na świecie.
Tomasz - LubimyCzytać
Jest fenomenalna! Książka napisana bardzo lekkim językiem, napisana w formie historii, metafor, porównań i z lekkim humorem, co ułatwia zapamiętywanie treści w niej zawartej. Książka "wciąga" już na starcie, bardzo trafiła w mój gust.
Kamil Fiszer - Facebook
Wiele książek jakie czytałem opiera się o teorie, a mało jest pisanych przez praktyków biznesu. Książka Rusz się to obowiązkowa lektura dla każdego przedsiębiorcy, który chce uczyć się na podstawie praktycznej wiedzy.
Grzegorz Ciupek - Facebook
Jest to na pewno świetny prezent dla kogoś kto prowadzi biznes. Nawet jeśli w najgorszym wypadku osiągniesz "tylko" 10-20% tego co zbudował Igor, zbudujesz prawdziwą fortunę. Gorąco polecam.
Mark J. Zacharski - Facebook
Wiedza z tej książki zmienia Życie Wyprowadziłem się od rodziców, zaręczyłem i jestem szczęściarzem, który skacze do sukcesu Moc w niepewności, energia, konkretne techniki.... Tu jest unikalna wiedza. Taka której nigdzie indziej nie ma. A jak już brać przykład to od najlepszych
PiterBee - LubimyCzytać
Książka prezentuje nową metodę drogi do sukcesu, która zyskała już szerokie grono zwolenników. Publikacja zawiera szczegółowe przykłady pokazujące, w jaki sposób ukierunkowane działanie przekłada się na efekty o niespotykanej wcześniej sile i skuteczności. To cenne źródło wiedzy dla przedsiębiorców i wszystkich, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić.
Karolina Szostek - LubimyCzytać

Zostań honorowym wydawcą książki

Kupując książkę w przedsprzedaży pomagasz nam w finansowaniu wydania, dlatego zostaniesz wyróżniony.

Jeśli zakupisz książkę  do 9 października wymienimy Cię IMIENNIE w sekcji podziękowań.

To TWOJA ostatnia szansa!

Nowa książka Tima Drapera

129

cena w przedsprzedaży

 • Przesyłka w Polsce: 15 zł
 • Przesyłka za granicę: 49 zł
 • Premiera 28 listopada 2022
 • W przedsprzedaży oszczędzasz 20 zł
 • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą.
 • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy miliardera i legendy VC Tima Drapera.
 • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku.
Kup w przedsprzedaży

Pakiet 5 książek (w pakiecie taniej)

595

cena w przedsprzedaży

 • Przesyłka w Polsce: 15 zł
 • Przesyłka za granicę: 49 zł
 • Premiera 28 listopada 2022
 • W przedsprzedaży oszczędzasz 20 zł
 • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą.
 • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy miliardera i legendy VC Tima Drapera.
 • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku.
Kup w przedsprzedaży

Zamów książkę!

Nowa książka Tima Drapera

149

 • Przesyłka w Polsce: 15 zł
 • Przesyłka za granicę: 49 zł
 • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą.
 • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy miliardera i legendy VC Tima Drapera.
 • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku.
Kup w przedsprzedaży

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami:

pon. - pt.: 8:00-12:00

+48 534 564 800     [email protected]

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami:

pon. - pt.: 8:00-12:00

+48 534 564 800    

[email protected]

Zakończyliśmy sprzedaż biletów na konferencję przedpremierową: Warszawa, 28.11.2019

Kupiłeś bilet?