Kopia Umysł miliardera 4 konferencja cover 4x2 złoto
Kopia Umysł miliardera 4 konferencja cover 4x2 złoto

Koniec sprzedaży za:

Zostały ostatnie miejsca

Czego dowiesz się na tej konferencji?

 • Siedem praw sukcesu finansowego, które doprowadziły dolarowych miliarderów na szczyt.

 • Jak zdobyć wolność. Od nawet 2 miliony długów do wypracowania 200 milionów w aktywach spółki.

 • Jak zarabiać duże pieniądze i żyć bez strachu na własnych zasadach na realnym przykładach konkretnych działań dolarowych miliarderów.

 • Jak dbać o swoją wolność osobistą w trudnych czasach i jak połączyć to z biznesem.

 • Jak zbudować własne państwo?

 • Jak budować miliardowy biznes na podstawie działań Michała Sołowowa, który został miliarderem zaczynając od startupów.

 • Poznasz genezę powstawania, rozwoju i sprzedaży 9 startupów wymyślonych przez Michała Sołowowa.

 • Uczestnicy (pakiet Silver, Gold i Platinum) otrzyma książkę dolarowego miliardera Tima Drapera "Startupowy Heros" z autografem wydawcy.

 • Otrzymasz (pakiet Silver, Gold i Platinum) książkę "Startupowy Heros" już 2 tygodnie przed premierą - jako jeden z pierwszych w Polsce.

5
6
4
3
1
2

Dlaczego musisz być na tej konferencji?

→ Uczestnicząc w tej konferencji masz bezprecedensową okazję czerpać wiedzę od Dr Dr Rainera Zitelmanna, który pod kątem naukowym bada przepis na sukces ludzi ultra bogatych.

→ Konferencja online "Umysł Miliardera 4" to bezprecedensowe wydarzenie, jakiego nikt inny w Polsce nie organizuje. To konferencja z wiedzą bezpośrednio od dolarowych miliarderów z globalnej listy Forbesa.

→ Bądź o jeden uścisk dłoni od 38 dolarowych miliarderów.

→ Miliarderzy to najbogatsi ludzie świata i jednocześnie najlepsi przedsiębiorcy świata. Różnica między milionerem a miliarderem jest gigantyczna, zarówno w aspekcie zamożności jak i myślenia.
Milioner może posiadać sklep, czy restaurację, multi-milioner posiada być może nawet fabrykę, natomiast majątek miliardera, to 80 fabryk i kilkadziesiąt innych wielkich aktywów biznesowych.

→ Konferencja poświęcona jest sposobom myślenia i metodom działania miliarderów, którzy zbudowali taką wartość od zera! Poznając dogłębnie zasady myślenia i postępowania najlepszych przedsiębiorców świata masz takie same szanse, by stanąć w jednym szeregu  z nimi. Ta konferencja będzie dla Ciebie przełomowym  krokiem w tym kierunku.

→ Zespół "Umysł Miliardera", to jedyne osoby na świecie, które mając dostęp do kilkudziesięciu miliarderów z całego globu, przekazują ich wiedzę ambitnym przedsiębiorcom, z którymi budują wspaniałe firmy. Zostań częścią społeczności ludzi o wielkich aspiracjach i skorzystaj z okazji stworzenia czegoś naprawdę wielkiego.

Na konferencji odbędzie się

PRZEDPREMIERA KSIĄŻKI "STARTUPOWY HEROS"

AUTORSTWA DOLAROWEGO MILIARDERA TIMA DRAPERA

startupowy heros twarda oprawa

Ta książka pokaże Ci, jak wykonać ten właściwy ruch i zrealizować Twe wielkie plany.

Chcę Cię przybliżyć do twojego celu, niezależnie od tego, czy jest to rozpoczęcie miliardowego jednorożca, budowanie rewolucji, czy po prostu pomaganie Ci lepiej zrozumieć, że jakakolwiek zmiana zaczyna się od Ciebie.

Bohaterowie startupu to ci, którzy napędzają postęp i bez względu na to, czy sprowadzisz nas na inną planetę, czy sprawisz, że twoja okolica stanie się przyjemniejszym, szczęśliwszym miejscem. 

Ta książka pomoże Ci zrobić pierwszy krok. Krok będzie inny dla każdego. Może to być opracowanie koncepcji projektowej. Może to być rozmowa z szefem. Dzięki tej książce mam nadzieję, że poprowadzę ludzi do myślenia na wielką skalę, napędzania zmian i pójścia pełną parą do przodu. 

Ta książka prowadzi Cię przez różnorodne czynności, pytania, historie i wyzwania (nawet łamigłówki i wiersze) pracujące zarówno na prawej, jak i lewej stronie mózgu i wszystkich częściach pomiędzy nimi. 

Na konferencji otrzymasz książkę "Startupowy Heros" (pakiet Silver, Gold i Platinum) z autografem wydawcy.
Dostaniesz ją jako pierwszy w Polsce, 14 dni przed jej premierą.

Projekt bez tytułu-64

Wiedza z pierwszej ręki.
Rafael pracował bezpośrednio z 38 self-made miliarderami, aby poznać ich sposoby myślenia i aby stworzyć ten jedyny w swoim rodzaju, oryginalny program, nauczany ich własnymi słowami.

Projekt bez tytułu-67

Uniwersalna, globalna formuła.
To nie jest tradycyjne zachodnie myślenie. Miliarderzy z sześciu kontynentów, reprezentujący różne kraje, kultury, religie, branże i grupy wiekowe, stworzyli tę uniwersalną formułę fenomenalnego bogactwa i sukcesu.

Projekt bez tytułu-66

Miliarderzy, nie milionerzy.
Ucz się od mistrzów świata (miliarderów). Marka "Umysł Miliardera" przekazuje czystą wiedzę miliarderów.

Przedsiębiorcy o marce "Umysł Miliardera"

Partner konferencji:

_logo

Wiedza z konferencji to uzupełnienie książki "Umysł Miliardera" polecanej przez dolarowych miliarderów:

Projekt bez tytułu-42
Projekt bez tytułu-41
Projekt bez tytułu-43
Projekt bez tytułu-40

Co Cię czeka na konferencji?

 • Masz możliwość wziąć udział w publicznie dostępnej konferencji z przedsiębiorcami, którzy badają i wdrażają wiedzę dolarowych miliarderów.

 • Podczas konferencji online dr Rainer Zitelmann wyjawi jak z naukowego punktu widzenia najlepsi przedsiębiorcy świata budują firmy, podzieli się najcenniejszymi naukami, jakich dowiedział się analizując ich ruchy i przedstawi swoje podejście do biznesu i metody działania.

 • Prelekcje poświęcone sposobom myślenia i metodom działania miliarderów, którzy zbudowali taką wartość od zera!

 • Masz niepowtarzalną okazję znaleźć się w gronie osób, które obcują z dolarowymi miliarderami. Rafael zna osobiście 38 miliarderów, stworzył globalną organizację miliarderów i jako jedyna osoba na świecie prowadzi mastermind z dolarowymi miliarderami. Andrzej pracuje od 25 lat na kierowniczych stanowiskach w firmach najbogatszego Polaka.

 • Staniesz się członkiem społeczności ponadprzeciętnych przedsiębiorców, z którymi tworzymy wspaniałe firmy. Będziesz miał nasze wsparcie w budowaniu wielkiego biznesu.

 • Wartościowe spotkanie ze śmietanką polskiego biznesu (w pakiecie GOLD i PLATINUM), które pomoże nawiązać Ci bezcenne kontakty biznesowe z przybyłymi na konferencję przedsiębiorcami, należącymi do najambitniejszych przedsiębiorców w Polsce.

 • Dostęp do Strefy VIP  (w pakiecie GOLD i PLATINUM). Będziesz mógł bezpośrednio porozmawiać z każdym z prelegentów, by wyjaśnić nurtujące Cię kwestie.

 • Będziesz miał możliwość spotkać Rafaela w pałacu w okolicach Warszawy - maj 2023 (w pakiecie PLATINUM). Będziesz mógł wymienić z nim doświadczenia i poglądy oraz dowiedzieć się jak postępują miliarderzy.

 • Wykupując pakiet PLATINUM otrzymasz voucher na następną książkę Rafaela “Strategie Miliarderów” z osobistą dedykacją autora.

 • Dzięki uczestnictwie w konferencji wzmocnisz swój wizerunek osobistą znajomością z Rafaelem (w pakiecie PLATINUM) - Rafael jest obecnie znaną i medialną na całym świecie postacią. Nie tylko zna osobiście 38 miliarderów, ale też udziela licznych wywiadów dla światowej prasy i telewizji jako autor globalnego bestsellera  “The Billion Dollar Secret”, ekspert od psychologii miliarderów, jako Łowca Miliarderów czy też Napoleon Hill XXI wieku. Wasze wspólne zdjęcie, które np. zamieścisz w mediach społecznościowych pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek.

PRELEGENCI:

Dr Dr Rainer Zitelmann

Wolność finansowa 7 praw sukcesu finansowego

Gwiazda konferencji: Dr Dr Rainer Zitelmann
Pierwszy raz w Polsce!

Wystąpi w prelekcji:
14.15 - 15.45 Financial Freedom: The 7 laws of financial success. (Wolność finansowa: 7 praw sukcesu finansowego.) - tłumaczenie na żywo przez najlepszego polskiego tłumacza Tomasza Kućmę.

Jeśli chodzi o „bogacenie się”, następujące czynniki są mocno przesadzone: Szczęście; Edukacja; Inwestycje na giełdzie. W swojej prezentacji Zitelmann pokazuje, jakie siedem podstawowych czynników decyduje o tym, czy staniesz się bogaty. Jego spostrzeżenia opierają się na analizie blisko 100 ultrabogatych ludzi, która była podstawą jego pracy doktorskiej "The Wealth Elite".

Będziesz miał okazję nabyć jego bestseller "Weź przykład z najlepszych".

Więcej o Rainerze Zitelmannie:

Rafael Badziag

Wolność finansowa 7 praw sukcesu finansowego-3

Przedstawi prelekcję:
17.15 - 18.15 Jak wystartować własne państwo i żyć w wolności na przykładzie Free Cities.

Wolność to jedna z najważniejszych wartości. Epidemia i wojna w Europie pokazały, że nawet w zachodniej cywilizacji wolność nie jest gwarantowana.
Rafael pokaże jak zadbać o swoją wolność osobistą w trudnych czasach i jak połączyć to z biznesem. Wyjasni na czym polega idea minimalnego państwa i przedstawi koncepcję Free Cities a także opowie jak ona jest realizowana.

Na dodatek, z prelekcji dowiesz się jak mimo kryzysu i wojny:
- Prowadzić międzynarodowy biznes
- Zachować wolność osobistą i swobodę poruszania się
- Zabezpieczyć swój kapitał
- Zbudować swoją własną, międzynarodową sieć wolności i bezpieczeństwa

Więcej o Rafaelu:

Andrzej Załucki

5

Przedstawi prelekcję:
10.30 - 11.15 Od “startupera” do miliardera - Jak Michał Sołowow został miliarderem zaczynając od startupów.

Prelekcja jest genezą powstawania, rozwoju i sprzedaży startupów wymyślonych przez Michała Sołowowa, które pozwoli mu przejść od „startupera” do miliardera. 9 założonych startupów rozwinęło się, część została sprzedana jako pełnowartościowe firmy, część rozwija się nadal.

Michał Sołowow jest najlepszym polskim przedsiębiorcą 25-lecia wolnego rynku/ zmian gospodarczych w Polsce; określony tak w plebiscycie gospodarczego dziennika „Puls Biznesu”. Wg magazynu „Forbes” jest najbogatszym Polakiem z kilkumiliardowym majątkiem dolarowym.

Jest przedsiębiorcą, twórcą i pionierem.

Więcej o startupach Michała Sołowowa:

Pokaż więcej

  Do najważniejszych przedsiębiorstw zbudowanych od podstaw należą: Mitex (założony w 1988 roku za pieniądze zarobione w warsztatach samochodowych w Niemczech);

  NOMI pierwsza w Polsce zbudowana od podstaw sieć supermarketów DIY (do-it-yourself)czyli zrób to sam; Mitex Trade ze sklepami MAX –była to pierwsza w Polsce sieć supermarketów spożywczych, Echo Investment – pierwszy w Polsce deweloper;

  UltraPack – uruchomiona od podstaw fabryka tektury; NorthFood – obecnie sieć 45 restauracji z markami North Fish i John Burg w Polsce drugie tyle chce otworzyć w Wielkiej Brytanii; Nexterio/Megastore – internetowy sklep z materiałami budowlanymi, narzędziami i wyposażeniem wnętrz;

  GetCar – spółka zajmująca się obsługą flot samochodowych, z wielomarkowym autoserwisem (także dla samochodów rajdowych) oraz świadcząca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe; Homla jest marką wyposażenia wnętrz dostępną w 55 salonach na terenie całego kraju. Firma powstała w 2015 roku.

   

  Więcej o Andrzeju Załuckim

  Jest specjalistą od przywództwa, czyli najważniejszej umiejętności biznesowej.

  Przekazuje wiedzę najlepszych przedsiębiorców świata, dolarowych miliarderów prowadząc warsztaty, wydając książki oraz prowadząc prelekcje.

  Przywództwa uczył się w praktyce, od najmłodszych lat, bez podbudowy teoretycznej. Przewodził zespołom od 20 do 120 osób.

  Poznał osobiście czterech dolarowych miliarderów, a u jednego z nich, Michała Sołowowa, najbogatszego Polaka i dolarowego miliardera, pracuje na kierowniczych stanowiskach od 25 lat.

  Był redaktorem naczelnym trzech gazet codziennych, dyrektorem PR i Marketingu w spółce giełdowej, prezesem wydawnictwa i fundacji. Praktykę zdobywał bezpośrednio u Michała Sołowowa i jego najlepszych menedżerów.

  Znając zalety innowacyjności, tam gdzie pracował wprowadzał najnowsze narzędzia technologiczne (intranet firmowy, komputerowe systemy redakcyjne sprowadzane z krajów posiadających najnowsze technologie). Dzięki temu usprawniał pracę i zwiększał efektywność swoich zespołów.

  Dzieli się doświadczeniem życiowym mówiąc wszystkim wątpiącym: - Nie poddawaj się! To powiedzenie przyswoił sobie od Michała Sołowowa, który uznaje to jako swoje motto już od podstawówki i przekazuje je innym.

 Rzucał się wielokrotnie na głęboką wodę: po pięcioletniej praktyce inżyniera został ... dziennikarzem. Po kolejnych trzech latach został kierownikiem działu. Następnie współtworzył pierwszy pozawarszawski oddział „Gazety Wyborczej", a potem był zatrudniany do kierowania rozwojem kolejnych redakcji.

  Gdy poznał Rafaela Badziaga, późniejszego autora światowego bestsellera „The Billion Dollar Secret” zafascynował się rozwojem osobistym, bez którego trudne jest szybkie i efektywne rozwijanie siebie i swoich projektów. Poznał osobiście dolarowych miliarderów ze świata: Many Stula, Jacka Cowina i Lirio Parisotto.
  Praktykę u najlepszego polskiego przedsiębiorcy podbudował bezpośrednim uczestnictwem w szkoleniach u światowych mistrzów rozwoju osobistego: Tony Robbinsa, Briana Tracy'ego, Jacka Canfielda oraz Johna Maxwella.

  Jest współzałożycielem polskiej spółki Billion Dollar Enterprises, która wydaje książki z wiedzą najlepszych przedsiębiorców świata, czyli dolarowych miliarderów z globalnej listy magazynu FORBES. Spółka organizuje także konferencje i warsztaty (na żywo i on-line), rozprowadza szkolenia z wiedzą pochodzącą od najlepszych przedsiębiorców świata.

  Jest certyfikowanym mówcą, a także współzałożycielem „The John Maxwell Team Poland”. John Maxwell jest autorem kilkudziesięciu książek z dziedziny przywództwa, a jego organizacje na całym świecie edukują przedsiębiorców w dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu.
  Zgadzając się z Markiem Twainem wie, że w życiu każdego człowieka ważne są dwa dni. Pierwszy to ten, w którym się urodził, a drugi ... to ten, kiedy zdaje sobie sprawę, po co się urodził, jakie ma zadanie do spełnienia na tym świecie.

  Mówi:

  "Od niedawna wiem, po co jestem na tym świecie. Moim zadaniem jest przekonywanie ludzi do tego, że mogą być szczęśliwi osiągając sukcesy w różnych dziedzinach życia".

Marek Piasek

Wolność finansowa 7 praw sukcesu finansowego-4

Przedstawi prelekcję:
13.15 - 14.15 Jak zdobyłem wolność. Od 2 milionów długu do zbudowania wraz ze wspólnikami 200 milionów w aktywach spółki FID Group.

Podczas prelekcji:

- Poznasz schemat, którym kieruję się projektując kampanię marketingowo - sprzedażową, czyli proces pozyskiwania klientów.
- Przedstawię Ci, dlaczego kultura organizacyjna oraz przekazywanie odpowiedzialności do zespołu pomoże Ci w szybszym czasie rozwinąć biznes i zyskać więcej czasu na pracę nad firmą niż wykonywanie powtarzalnych zadań operacyjnych.
- Na czym warto się skupić na każdym etapie budowania biznesu, aby dogonić konkurencję i stać się liderem w swojej niszy.

Więcej o Marku:

Pokaż więcej

  Marek fascynuje się efektami, jakie daje skuteczny marketing, przedsiębiorczością oraz lejkami marketingowo – sprzedażowymi.

  Spłacił 2000 000 zł długu za pomocą marketingu oraz sprzedaży opartej o relacje. Jego pasją jest marketing, systematyzacja, układanie i skalowanie biznesu. Jest autorem książek “Zrozumieć Marketing” i “Startup Manual”. Zdobył nagrodę “Two Comma Club” od Russell Brunson, twórcy Click Funnels za 1 mln dolarów z kampanii marketingowej.

  Wraz z zespołem zainwestował w reklamę internetową ponad 44 mln złotych. Wolny czas spędza z przyjaciółmi lub na treningu. Wraz ze wspólnikami inwestuje nadwyżki finansowe w nieruchomości w ramach fidgroup.pl oraz obejmując udziały w przedsiębiorstwach jako wilki.pl.

   

Daniel Jankowski

4

Przedstawi prelekcję:
11.15 - 12.15 Jak zarabiać duże pieniądze i żyć bez strachu na własnych zasadach.

Podczas prelekcji dowiesz się jak krok po kroku Daniel zaplanował swoją drogę życiową i biznesową, dzięki której buduje wielopokoleniowy majątek i ma czas, aby żyć na własnych zasadach.

Prelekcja to zbiór konkretnych kroków, które będziesz mógł wdrożyć od razu w swoje życie.

Daniel Jankowski - Założyciel Instytutu Kryptografii – największej w Polsce firmy edukującej w dziedzinie kryptowalut i blockchain. Wcześniej – doprowadził startup farmaceutyczny od 0 do 40 mln zł sprzedaży.

Więcej o Danielu:

Marcin Ujejski

Wolność finansowa 7 praw sukcesu finansowego-2

Przedstawi prelekcję:

16.15 - 17.15 Matematyczny wzór na sukces.

Marcin Ujejski - prezes zarządu Blue Timber SA, inwestor giełdowy i autor książki „Matematyczny wzór na Sukces”.

Biznes to cyfry, a cyfry to matematyka. Matematyki nie da się oszukać, a majątki miliarderów są wynikiem równania.

Wszystko na tym świecie jest wynikiem równania matematycznego, fizycznego, chemicznego, biologicznego czy metafizycznego.

Nic nie jest dziełem przypadku. Jeśli wyjdziemy od wyniku, jaki chcemy uzyskać, wtedy wiemy co powinno się znaleźć po lewej stronie równania, żeby ten wynik otrzymać.

Więcej o Marcinie:

Pokaż więcej

   

  Marcin Ujejski - główny udziałowiec Blue Timber SA prezes zarządu, inwestor giełdowy i autor książki „Matematyczny wzór na Sukces".

  Uczy ludzi świadomego inwestowania w biznes w stylu Warrena Buffeta oraz największych funduszy inwestycyjnych. Fan i propagator inwestycji ze stopą zwrotu od paruset procent do parudziesięciu tysięcy procent.

  Marcin na podstawie swojej książki "Matematyczny wzór na Sukces" buduje Blue Timber SA z ambicjami miliardowej spółki giełdowej.

  Zaczynał od zera w wieku 21 lat biorąc kredyt na kupno tartaku.

  Wiele lat doświadczeń i porażek doprowadziło go do Blue Timber SA jako wyniku biznesowego.

  Do 2025 roku planuje wprowadzić spółkę na parkiet Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych potwierdzając wartość Blue Timber na poziomie setek milionów złotych z ambicja ma przyszłą miliardowa wycenę.

   

Media o marce "Umysł Miliardera"

Czy też zadajesz sobie podobne pytania?

Zastanawiasz się dlaczego, mimo ogromnego wysiłku, który podejmujesz każdego dnia, nie możesz przebić szklanego sufitu?

Masz już serdecznie dość ciągłego wyścigu szczurów, gonitwy za planami sprzedażowymi i tej ciągłej nerwówki? 

Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów wartości – coś, o czym większość z nas, wliczając w to milionerów, może jedynie pomarzyć?

Jaki jest sekret miliarderów i czy to kwestia szczęśliwych zbiegów okoliczności, ich środowiska, edukacji, a może osobowości? Jaki jest klucz do ich fenomenalnego sukcesu? 

Jakie przekonania nimi kierują i w jaki sposób myślą? Jakie mają rytuały i czego absolutnie nie robią?

Co daje im energię, by niestrudzenie dążyć do tak niewyobrażalnych celów? Co sprawia, że osiągają tak wiele więcej, niż inni przedsiębiorcy i odnoszą tak ekstremalne sukcesy w biznesie?

Konferencja da Ci odpowiedzi na te pytania i wiele innych.

Tak było na ostatniej konferencji na żywo w Warszawie

Który pakiet mam wybrać?

BRONZE - wyprzedane!

Pakiet podstawowy dla wszystkich, którzy mają wielkie plany.

+ Pierwszy dzień konferencji.

+ 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców, które przeniosą Cię na inny poziom życia i biznesu.

SILVER (zostało tylko 17 miejsc)

  Pakiet podstawowy dla wszystkich, którzy mają wielkie plany.

  + Pierwszy dzień konferencji.

  + 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców, które przeniosą Cię na inny poziom życia i biznesu.

  + Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami przy kawie.

  + Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".

  + Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.

GOLD (zostało tylko 17 miejsc)

  Pakiet zaawansowany dla tych którzy chcą skorzystać z bezpośredniego kontaktu z prelegentami.

  Wszystko, co w pakiecie SILVER.

  + Miejsca w pierwszych rzędach VIP (2-4 rząd).

  + Obiad i kawa w strefie VIP.

  + Wizerunkowe zdjęcie z Rafaelem zrobione przez profesjonalnego fotografa.

  + Networking z prelegentami i gośćmi VIP.

  + Onlinowe spotkanie Mastermind z Danielem Jankowskim

PLATINUM (zostało tylko 6 miejsc)

  Pakiet osobisty dla tych, którzy chcą wynieść największe korzyści z konferencji.

  Wszystko, co w pakiecie GOLD.

  + Miejsca w pierwszym rzędzie VIP.

  + Uroczysta kolacja VIP z prelegentami i zespołem "Umysłu Miliardera".

  + Dodatkowe całodniowe spotkanie na żywo z Rafaelem w pałacu w okolicach Warszawy (maj 2023) w niewielkim, ekskluzywnym gronie najambitniejszych przedsiębiorców. Poznasz osobiście Rafaela Badziaga autora książki "Umysł Miliardera". Będziesz miał okazję porozmawiać z nim o pracy najlepszych przedsiębiorców świata, których zna osobiście.

  + Otrzymasz dodatkowo osobistą dedykację Rafaela Badziaga w książce "Startupowy Heros".

  + Voucher na następną książkę Rafaela “Strategie Miliarderów”.

  + Onlinowe spotkanie Mastermind z Danielem Jankowskim.

 

Harmonogram:

12 listopada 2022 r.

(dla wszystkich uczestników konferencji)

 

9.00 - 10.00 Rejestracja uczestników, kawa, networking

10.00 - 10:30 Powitanie Rafael + przedpremiera książki „Startupowy Heros” Tima Drapera

10.30 - 11.15 Andrzej Załucki - Od “startupera” do miliardera - Jak Michał Sołowow został miliarderem zaczynając od startupów.

11.15 - 12.15 Daniel Jankowski - Jak zarabiać duże pieniądze i żyć bez strachu na własnych zasadach.

12.15 - 13.15 przerwa na lunch

13.15 - 14.15 Marek Piasek – Jak zdobyłem wolność. Od 2 milionów długu do zbudowania wraz ze wspólnikami 200 milionów w aktywach spółki FID Group.

14.15 - 15.45 Rainer Zitelmann + tłumaczenie
Financial Freedom: The 7 laws of financial success.
(Wolność finansowa: 7 praw sukcesu finansowego)

15.45 - 16.15 -  przerwa kawowa, networking

16.15 - 17.15 Prelekcja Marcin Ujejski - Matematyczny wzór na sukces

17.15 - 18.15 Rafael Badziag - Jak wystartować własne państwo i żyć w wolności na przykładzie Free Cities.

DODATKOWO:

(dla pakietu PLATINUM)

 18.00 - 20.00 uroczysta kolacja z Rafaelem Badziagiem i zespołem "Umysłu Miliardera".

 

Maj 2023 r.

(dla pakietu PLATINUM)

  Całodniowe spotkanie na żywo z Rafaelem w Warszawie (maj 2023) w niewielkim, ekskluzywnym gronie najambitniejszych przedsiębiorców.

  + Voucher na następną książkę Rafaela “Strategie Miliarderów” z osobistą dedykacją autora.

Gdzie i kiedy?

Start konferencji 12 listopada 2022 r.

Godziny 9:00 - 20:00

Miejsce konferencji: Hotel Brant
www.branthotel.pl

Adres: ul. Równa 20, 05-462 Majdan (okolice Warszawy)

brand-1024x604

Wybierz swój bilet

Uwaga dla SILVER, GOLD oraz PLATINUM:

Zabierz drugą osobę ze sobą - 2 bilety w cenie 1.

Koniec sprzedaży za:

Sprzedaż zakończona

[email protected]

BRONZE - WYPRZEDANE

297

97 zł

 • 1 BILET SPONSOROWANY
 • Całodniowa konferencja w Warszawie.
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
WYPRZEDANE

SILVER (zostało tylko 20 miejsc)

979

797 zł

 • 2 w cenie 1 czyli 398 zł na osobę
 • Całodniowa konferencja w Warszawie.
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
 • Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.
 • + Dodatkowo obiad oraz kawa w cenie biletu.
  Kup teraz  

GOLD (zostało tylko 17 miejsc)

2979

1997 zł

 • 2 w cenie 1 czyli 998 zł na osobę
 • Całodniowa konferencja w Warszawie.
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
 • Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.
 • + Obiad i kawa w strefie VIP.
 • + Miejsca w pierwszych rzędach VIP (2-4 rząd).
 • + Wizerunkowe zdjęcie z Rafaelem zrobione przez profesjonalnego fotografa.
 • + Networking z prelegentami i gośćmi VIP.
  Kup teraz  

PLATINUM (zostało tylko 8 miejsc)

9779

4997 zł

 • 2 w cenie 1 czyli 2498 zł na osobę
 • Całodniowa konferencja w Warszawie + dodatkowe całodniowe spotkanie z Rafaelem
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
 • Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.
 • + Obiad i kawa w strefie VIP.
 • + Miejsca w pierwszym rzędzie VIP.
 • + Wizerunkowe zdjęcie z Rafaelem zrobione przez profesjonalnego fotografa.
 • + Networking z prelegentami i gośćmi VIP.
 • + Uroczysta kolacja VIP z prelegentami i zespołem "Umysłu Miliardera".
 • + Dodatkowe całodniowe spotkanie na żywo z Rafaelem w pałacu w okolicach Warszawy (maj 2023).
 • + Otrzymasz dodatkowo osobistą dedykację Rafaela Badziaga w książce "Startupowy Heros".
 • + Voucher na następną książkę Rafaela “Strategie Miliarderów”.
  Kup teraz  

BRONZE - WYPRZEDANE

297

 • 1 BILET SPONSOROWANY
 • Całodniowa konferencja w Warszawie.
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
WYPRZEDANE

SILVER (zostały tylko 17 miejsca)

979

 • Całodniowa konferencja w Warszawie.
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
 • Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.
 • + Dodatkowo obiad oraz kawa w cenie biletu.
  Kup teraz  

GOLD (zostało tylko 17 miejsc)

2979

 • Całodniowa konferencja w Warszawie.
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
 • Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.
 • + Obiad i kawa w strefie VIP.
 • + Miejsca w pierwszych rzędach VIP (2-4 rząd).
 • + Wizerunkowe zdjęcie z Rafaelem zrobione przez profesjonalnego fotografa.
 • + Networking z prelegentami i gośćmi VIP.
  Kup teraz  

PLATINUM (zostało tylko 6 miejsc)

9779

 • Całodniowa konferencja w Warszawie + dodatkowe całodniowe spotkanie z Rafaelem
 • 6 godzin wartościowych prelekcji topowych przedsiębiorców.
 • Networking ze wspaniałymi przedsiębiorcami.
 • Udział w przedpremierze książki "Startupowy Heros".
 • Otrzymasz książkę "Startupowy Heros" z autografem wydawcy, jako pierwszy w Polsce 14 dni przed premierą.
 • + Obiad i kawa w strefie VIP.
 • + Miejsca w pierwszym rzędzie VIP.
 • + Wizerunkowe zdjęcie z Rafaelem zrobione przez profesjonalnego fotografa.
 • + Networking z prelegentami i gośćmi VIP.
 • + Uroczysta kolacja VIP z prelegentami i zespołem "Umysłu Miliardera".
 • + Dodatkowe całodniowe spotkanie na żywo z Rafaelem w pałacu w okolicach Warszawy (maj 2023).
 • + Otrzymasz dodatkowo osobistą dedykację Rafaela Badziaga w książce "Startupowy Heros".
 • + Voucher na następną książkę Rafaela “Strategie Miliarderów”.
  Kup teraz