1v2
Kopia DOLAROWY MILIARDER PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

RAFAEL BADZIAG ZAPRASZA NA KONFERENCJĘ

Tego w Polsce jeszcze nie było!

GOŚĆ SPECJALNY:

DOLAROWY MILIARDER - IGOR RYBAKOV

Jeden z najlepszych przedsiębiorców śwata!

Czego dowiesz się na tej konferencji?

 • Jak małą firmę wyskalować do miliardowego biznesu.

 • Jakich strategii używa Igor Rybakov w dzisiejszej erze informacyjnej.

 • Jakie zmiany wdrożył w swojej firmie, po każdym z kryzysów, które pokonał, i jego rady na to co robić w obecnym kryzysie.

 • Na czym polega gra giełdowa dolarowych miliarderów i poznasz ich główne strategie.

 • Dowiesz się jak dobierać odpowiednich liderów, a samemu być przywódcą i wychowawcą liderów, przewodzącym innym. Kondycja Twojej firmy, jej sukcesy i porażki zależą od liderów.

 • Jak wybrać te umiejętności, których rozwój jest kluczowy oraz w jaki sposób zmienić swój sposób myślenia aby dopalić prywatną oraz biznesową rakietę.

 • Oraz, ponadto, ogrom wiedzy z najwyższej półki światowej.

Dlaczego musisz być na tej konferencji?

Konferencja online Umysł Miliardera 2021 to bezprecedensowe wydarzenie, jakiego nigdy jeszcze w Polsce nie było. To konferencja z udziałem prawdziwego dolarowego miliardera z globalnej listy miliarderów Forbesa.

 

Miliarderzy to najbogatsi ludzie świata i jednocześnie najlepsi przedsiębiorcy świata. Różnica między milionerem a miliarderem jest gigantyczna, zarówno w aspekcie zamożności jak i myślenia. Milioner może posiadać sklep, czy restaurację, multi-milioner posiada być może nawet fabrykę, natomiast majątek Igora to ponad 50 fabryk i kilkadziesiąt innych wielkich assetów biznesowych. Na konferencji przekazujemy mądrość miliarderów z pierwszej ręki, a nie popularne trywializmy milionerów, które wszędzie znajdziesz. Wiedza ta doprowadziła miliarderów od zera w najwyższe sfery zamożności i nie jest dostępna na żadnej innej konferencji w Polsce. To różnica trzech klas między tą konferencją biznesową i wszystkimi innymi w dotychczasowej historii Polski.
Uczestnicząc w tej konferencji masz bezprecedensową okazję czerpać tę wiedzę bezpośrednio z ust prawdziwego miliardera Igora Rybakova.

 

Na świecie jest prawie 50 milionów milionerów, ale tylko 2 tysiące dolarowych miliarderów, co oznacza że tylko jedna na 4 milionów osób na świecie jest dolarowym miliarderem. Miliarderzy to bardzo rzadko spotykane stworzenia. Przypadkowe spotkanie dolarowego miliardera jest tak mało prawdopodobne jak trafienie szóstki w totka. Większość ludzi nigdy w swoim życiu nie otrze się o miliardera.
Ty masz niepowtarzalną szansę trafić szóstkę w totka spotykając dolarowego miliardera na tej konferencji.

 

Konferencja poświęcona jest sposobom myślenia i metodom działania miliarderów, którzy zbudowali taką wartość od zera! Poznając dogłębnie zasady myślenia i postępowania najlepszych przedsiębiorców świata masz takie same szanse, by stanąć w jednym szeregu  z nimi. Ta konferencja będzie dla Ciebie przełomowym  krokiem w tym kierunku.

 

Zespół "Umysł Miliardera", to jedyne osoby na świecie, które mając dostęp do kilkudziesięciu miliarderów z całego globu, przekazują ich wiedzę ambitnym przedsiębiorcom z którymi budują wspaniałe firmy i tworzą wartość miliardów dolarów. Zostań częścią społeczności ludzi o wielkich aspiracjach i skorzystaj z okazji stworzenia czegoś naprawdę wielkiego.

 

Czas miliarderów jest niezwykle cenny. Przykładowo Elon Musk w roku 2020 zwiększył swój majątek o 120 miliardów dolarów. Co oznacza, że godzina jego czasu jest warta około 13,7 milionów dolarów (ponad 50 milionów złotych) i to niezależnie od tego czy śpi czy pracuje.
Uczestnicząc w konferencji masz unikalną okazję skorzystać z czasu miliardera za minimalny ułamek tej kwoty.

Projekt bez tytułu-42
Projekt bez tytułu-43
Projekt bez tytułu-41
Projekt bez tytułu-40

Co Cię czeka na konferencji online?

 • Spotkasz prawdziwego dolarowego miliardera - Po raz pierwszy w historii Polski masz możliwość wziąć udział w publicznie dostępnej konferencji z dolarowym miliarderem.

 • Mądrość miliarderów bezpośrednio z ust dolarowego miliardera - Niepowtarzalna okazja, aby posiąść zaawansowaną wiedzę miliardera z pierwszej ręki. Podczas konferencji online, Igor wyjawi jak zbudował wielo-miliardową firmę mimo wielu kryzysów, podzieli się najcenniejszymi naukami, jakie z nich wyniósł i przedstawi swoje podejście do biznesu i metody działania.

 • Cały dzień prelekcji pod hasłem "Umysł Miliardera" - prelekcje poświęcone sposobom myślenia i metodom działania miliarderów, którzy zbudowali taką wartość od zera! To nie są trywializmy milionerów (biznesowych trzecioligowców), jakie dostajesz na innych konferencjach, tylko wiedza miliarderów, czyli mistrzów świata w biznesie.

 • Otrzymasz bezprecedensową wiedzę o bogactwie i sukcesie - Nikt do tej pory nie zbadał sukcesu przedsiębiorców na tym poziomie, na skalę światową. Jest to pierwsze i jedyne źródło obiektywnej wiedzy miliarderów na rynku, wiedza do tej pory niedostępna w Polsce.

 • Wejdziesz w grono najlepszych przedsiębiorców świata - Z kim przestajesz, takim się stajesz! Masz niepowtarzalną okazję znaleźć się w gronie dolarowego miliardera oraz ludzi, którzy mają na co dzień do czynienia z miliarderami (Rafael zna osobiście 38 miliarderów, stworzył globalną organizację miliarderów i jako jedyna osoba na świecie prowadzi mastermind z dolarowymi miliarderami. Andrzej pracuje od 23 lat na kierowniczych stanowiskach w firmach najbogatszego Polaka.)

 • Zrobisz pierwszy krok w budowaniu miliardowej wartości - Uczestnicząc w konferencji staniesz się członkiem społeczności ponadprzeciętnych przedsiębiorców, z którymi tworzymy wspaniałe firmy i wartość miliardów dolarów i będziesz miał nasze wsparcie w budowaniu wielkiego biznesu.

 • Profesjonalny networking ze śmietanką polskiego biznesu (w pakiecie GOLD i PLATINUM) Spotkania networkingowe online zostaną aktywnie poprowadzone przez najlepszego polskiego specjalistę ds. networkingu Grzegorza Turniaka, który pomoże nawiązać Ci bezcenne kontakty biznesowe z przybyłymi na konferencję przedsiębiorcami, należącymi do najambitniejszych przedsiębiorców w Polsce.

 • Sesje Q&A z prelegentami  (w pakiecie GOLD i PLATINUM) Będziesz mógł zadać bezpośrednio pytania do każdego z prelegentów w trzech godzinnych sesjach pytań i odpowiedzi, by wyjaśnić nurtujące Cię kwestie.

 • Spotkanie na żywo z Rafaelem (w pakiecie PLATINUM) – umożliwi Ci spotkać Rafaela na żywo w Warszawie w niewielkim, ekskluzywnym gronie przedsiębiorców (maj 2021), podać mu rękę, by być o jeden uścisk dłoni od 38 dolarowych miliarderów, oraz porozmawiać i poradzić się go na dowolny nurtujący Cię temat.

 • Wydanie specjalne książki "Umysł Miliardera" z osobistą dedykacją autora (w pakiecie PLATINUM) - odbierz podczas majowego spotkania w Warszawie piękne wydanie książki bezpośrednio z rąk Rafaela z jego osobistym wpisem dla Ciebie.

 • Rozszerzenie Twojego wizerunku osobistą znajomością z Rafaelem i wspólnym selfie (w pakiecie PLATINUM)  – Rafael jest obecnie znaną i medialną na całym świecie postacią. Nie tylko zna osobiście 38 miliarderów, ale też udziela licznych wywiadów dla światowej prasy i telewizji jako autor globalnego bestsellera  “The Billion Dollar Secret”, ekspert od psychologii miliarderów, jako Łowca Miliarderów czy też Napoleon Hill XXI wieku. Wasze wspólne zdjęcie, które np. zamieścisz w mediach społecznościowych pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek.

PRELEGENCI:

Igor Rybakov

 

Igor Rybakov to dolarowy miliarder i rosyjski Przedsiębiorca Roku. W 1992 roku z kolegą założył firmę dekarską Technonicol. Dziś jest to wielkie konsorcjum zajmujące się pokryciami dachowymi i materiałami izolacyjnymi, które skupia 54 fabryki w siedmiu krajach świata (Rosja, Białoruś, Litwa, Czechy, Włochy, Wielka Brytania i Niemcy), 18 ośrodków akademickich i sześć ośrodków naukowych.

Igor, to nie tylko jeden z najlepszych przedsiębiorców i filantropów świata, ale także osoba niezwykle medialna. Napisał 3 bestsellery, wydał kilka płyt muzycznych, występował także w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jako ikona rosyjskiego biznesu nazywany jest często rosyjskim Richardem Bransonem.

 • Mistrz świata w żeglarstwie
  Igor jest doświadczonym żeglarzem, zdobył Mistrzostwo Świata jako część zespołu jachtu Technonicol (X-41).

 • Aktywny Vloger
  Igor jest pierwszym miliarderem na świecie, który zmienił się w blogera wideo. Jego pragnieniem jest propagowanie doświadczeń biznesowych i tajemnic sukcesu przedsiębiorczego umysłu. Jego kanał You Tube ma około miliona subskrybentów.

 • Milionowy Tron
  Wraz z rosyjskim artystą Aleksiejem Siergijenkim stworzył tron składający się z  miliona dolarowych banknotów. Jest to wyjątkowe półtonowe dzieło, które według twórców, ma pozwolić ludziom „poczuć energię pieniądza” i zainspirować ich do zarabiania więcej.
  1 grudnia 2019 „Money Throne X10” był wystawiany publicznie pod ścisłą ochroną w Muzeum Emocji stolicy Rosji.

Igor wystąpi w rozmowie z Rafaelem Badziagiem:
Jak zbudowałem miliardową firmę mimo wielu kryzysów.
Podczas rozmowy dowiesz się bezpośrednio z ust dolarowego miliardera: Jak małą firmę wyskalować do miliardowego biznesu. Czego Igor nauczył się na poszczególnych etapach swojego biznesu. Jakie biznesowe narzędzia dały mu najwięcej. Jakich strategii używa w dzisiejszej erze informacyjnej. Jakie zmiany wdrożył w swojej firmie, po każdym z kryzysów, które pokonał, i jego rady na to co robić w obecnym kryzysie. Oraz wiele innych kwestii, które dadzą Ci przewagę nad resztą branży.

W pakiecie: Profesjonalne tłumaczenie najlepszego tłumacza symultanicznego w Polsce Tomasza Kućmy.

Rafael Badziag

Łowca Miliarderów po światowym tourne znowu do zobaczenia w Polsce.

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów, czołowy mówcą i aniołem biznesu. Jest uznanym ekspertem w zakresie psychologii przedsiębiorczości, specjalizującym się w myśleniu najlepszych przedsiębiorców świata – dolarowych miliarderów, którzy dorobili się od zera. Nazywają go Napolleonem Hillem XXI wieku. Występował na antenach stacji NBC, ABC, CBS, BBC i FOX, czy TVN, TVP2, Polsat, Trójka, pojawiał się także w Forbes, CNBC, USA Today, Wall Street Journal, Entrepreneur, Inc., Wyborcza, Wprost, Puls Biznesu, a także w innych renomowanych gazetach oraz stacjach telewizyjnych i radiowych w ponad 40 krajach dookoła świata.

W swoim życiu biznesowym Rafael wygenerował już ponad 100-milionowe przychody:

W latach 90-tych zbudował swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku.

Rafael stworzył też 10 Digit Impact Group. 10DIG to globalna organizacja dolarowych miliarderów z wizją pozytywnego wpływu na życie miliardów ludzi.

Jego globalne przedsięwzięcie Billion Dollar Enterprises buduje najbardziej skuteczny ekosystem wsparcia przedsiębiorców, przekazujący wiedzę miliarderów, który do końca roku 2024 pomoże jego uczestnikom stworzyć wartość miliardów dolarów. Polski dział tego projektu wykreował w tym celu markę „Umysł Miliardera”, pod którą wydał jego światowy bestseller, organizuje konferencje, warsztaty i prowadzi Inkubator Miliarderów.

Rafael jest jednym z najbardziej popularnych mówców w Polsce. Jego TED talks „Niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz” i „Czego nauczyli mnie najlepsi przedsiębiorcy świata” obejrzało już ponad 2 mln ludzi.

W swoim życiu zrobił rzeczy, które większość ludzi uważa za niemożliwe. Niektórych z nich nigdy wcześniej nikt nie dokonał. Nie tylko przebiegł kilka ultramaratonów, ale zdołał też dotrzeć do 38 dolarowych miliarderów, którzy niezwykle cenią swój czas, przestrzeń prywatną i niemal w ogóle nie dopuszczają do siebie osób spoza tzw. wewnętrznego kręgu. Przeprowadzając z nimi dogłębne wywiady twarzą w twarz, niekiedy nawet wielodniowe, otrzymał informacje z pierwszej ręki o ich metodach działania i sposobie myślenia, wiedzę, jaka do tej pory nie była publicznie dostępna. Rafael ujawnia sekrety ich sukcesu w swojej nowej książce “Umysł Miliardera”.

Oryginalne angielskie wydanie pod tytułem „The Billion Dollar Secret” to światowy bestseller. Osiągnął pierwsze miejsce na liście bestsellerów Amazona w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Niemczech i kilku innych krajach. W drodze jest 15 wersji językowych.

Rafael jedynym człowiekiem na ziemi, który prowadzi mastermind dla dolarowych miliarderów.

Możesz ponownie go zobaczyć na konferencji on-line a także na żywo uczestnicząc w spotkaniu z nim w Warszawie.

Rafael poprowadzi następujące prelekcje:

Jak Umysł Miliardera pomoże Ci w kryzysie.

Na podstawie doświadczeń najlepszych przedsiębiorców świata, z którymi na codzień ma doczynienia, Rafael opowie jak dolarowi miliarderzy podchodzą do kryzysów i jakich metod używają. Rafael wyjaśni dlaczego przytłaczająca większość przedsiębiorców traci w kryzysie, podczas gdy miliarderzy często zwiększają swój biznes i majątek wielokrotnie.

Jak miliarderzy inwestują na giełdzie.

Rafael przeanalizuje filozofię giełdową najbogatszych ludzi świata i wyjaśni czym różni się od filozofii 99,999% pozostałych inwestorów. Korzystając z przykładów znajomych miliarderów, w tym najbogatszego Polaka Michała Sołowowa, Rafael pokaże na czym polega gra giełdowa dolarowych miliarderów i przedstawii ich główne strategie.

Przeprowadzi rozmowę z miliarderem Igorem Rybakovem:
Jak zbudowałem miliardową firmę mimo wielu kryzysów.

Pakiect PLATINUM umożliwi Ci spotkać Rafaela na żywo w Warszawie w niewielkim, ekskluzywnym gronie najambitniejszych przedsiębiorców (maj 2021), poznać go osobiście, odebrać wydanie specjalne książki "Umysł Miliardera" z jego osobistą dedykacją, podać mu rękę, by być o jeden uścisk dłoni od 38 dolarowych miliarderów, porozmawiać i poradzić się.

Andrzej Załucki

Pracując 24 lata dla najbogatszego Polaka Michała Sołowowa na kierowniczych stanowiskach miał okazję uczyć się bezpośrednio od niego. Obecnie jest prezesem Fundacji Michała Sołowowa „Fabryki Marzeń”, zajmującej się pomocą rodzinom z dziećmi będącym w trudnej sytuacji mieszkaniowej oraz rozwojem osobistym młodych ludzi. Opowie Ci o najważniejszych lekcjach, których nauczył się od najbogatszego Polaka, jak również ujawni kilka kluczowych kwestii, o których nie przeczytasz w internecie, czy ogólnodostępnych materiałach. 

Andrzej poprowadzi następujące prelekcje:

Jak najbogatszy Polak realizuje swoje misje i buduje imperium - na przykładzie jednej ze spółek giełdowych, którą Michał Sołowow stworzył od początku.

Nie pociągniesz za sobą zaangażowanych ludzi, jeżeli nie potrafisz przedstawić im swojej misji, nie potrafisz zaszczepić jej i dopóki nie pokażesz jak ją zrealizować. Z tej prelekcji dowiesz się co zrobić, by określić misję porywającą pracowników i spełniająca potrzeby Twoich klientów.

Jak rozwinąć przywództwo, najważniejszą umiejętność miliarderów.

Kondycja Twojej firmy, jej sukcesy i porażki zależą od liderów. Dowiesz się jak dobierać odpowiednich liderów, a samemu być przywódcą i wychowawcą liderów, przewodzącym innym.

Daniel Jankowski

Odkąd zaczął działać zawodowo – uczy się od lepszych od siebie. Nigdy nie wahał się zapukać do czyichś drzwi z pytaniem co może zrobić, aby ta osoba podzieliła się z nim swoim doświadczeniem. Podczas swojej prelekcji pokaże Ci, jak wygląda nauka od miliarderów, jakie lekcje od nich czerpie oraz dlaczego to takie ważne, by działać zgodnie z zasadami, które po prostu działają, zamiast wymyślać własne i po latach budzić się z ręką w nocniku, że nie zrealizowaliśmy swojego potencjału.  

Daniel poprowadzi następującą prelekcję:

Jak dzięki wiedzy miliarderów rozwinąłem skrzydła i odpaliłem biznesową rakietę.

Bardzo często przed podjęciem działania blokują nas nasze przekonania, strach oraz brak pewności siebie. Wydaje nam się, że zbyt mało wiemy i potrafimy by osiągać ponadprzeciętne rezultaty.
Chcąc być skutecznym w codziennym życiu oraz biznesie musimy nauczyć się kluczowych kompetencji. Bardzo często w natłoku informacji uczymy się niewłaściwych rzeczy oraz mocno komplikujemy codzienne działania. Jak zatem wybrać te umiejętności, których rozwój jest kluczowy oraz w jaki sposób i zmienić swój sposób myślenia aby dopalić prywatną oraz biznesową rakietę. Odpowiedź otrzymasz w prelekcji Daniela Jankowskiego.

Grzegorz Turniak

Legenda networkingu w Polsce.

Inspirujący mówca, mentor, networker. Wykładowca na studiach podyplomowych SGH, UW, PW i MBA na ALK. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 2000 sesji networkingowych dla przeszło 150.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził i rozwijał do 2013 na rynku krajowym firmę BNI Polska.
Obecnie jest partnerem spółki szkoleniowo-doradczej GrupaYak.
Został wybrany jednym z "10 Topowych Głosów Polskiego Linkedin 2018 i 2019".
Na eventach biznesowych zarządza #SesjePozytywnychRelacji, test twórcą programu #MasterOfNetworking.

Grzegorz razem z Agatą Dynoch poprowadzi sesję networkingową podczas drugiego dnia konferencji.

Zobacz go też w ABC, CBS, NBC, FOX, BBC, USA Today, Wall Street Journal, Forbes, The Telegraph

Miliarderzy polecają książkę "Umysł Miliardera":

Urodziłem się w czasach, w których każdy chciał wiedzieć, jak stać się milionerem. W swojej książce Rafael Badziag opisał zupełnie nową erę, wyjaśniając, jak to jest być miliarderem w świecie cyfrowego, gwałtownego wzrostu. Czytelnik powinien odkryć, że na przestrzeni dekad fundamenty bycia liderem się nie zmieniły, ale doszło pewne “coś”. Wydaje mi się, że właśnie to pewne “coś” czyni tę książkę wyjątkową.
Chip Wilson
Chip Wilson
Miliarder z Kanady, założyciel Lululemon Athletica
Polecam tę książkę, ponieważ zawiera ona fundamentalną wiedzę potrzebną, by firma odniosła wielki sukces.
Vincent Lo
Vincent Lo
Miliarder z Hongkongu, założyciel i prezes Shui On Group
Byłaby to dla mnie idealna książka w młodości. Oszczędziłaby mi czytania ponad 20 biografii, które wtedy kupiłem i studiowałem.
Lirio Parisotto
Lirio Parisotto
Miliarder z Brazylii, założyciel i prezes Videolar-Innova
Zawsze ceniłem sobie prawdziwe historie ludzi sukcesu, opowiadane przez nich samych. Dlatego chciałbym podziękować autorowi książki, że dał mi możliwość przekazania mojego punktu widzenia ambitnej publiczności i podzielenia się moimi doświadczeniami. Jeśli tylko moje słowa pomogą im w osiągnięciu życiowych celów, poczuję się spełniony.
Petter Stordalen
Petter Stordalen
Miliarder z Norwegii, założyciel Nordic Choice Hotels
Zachęcam każdego przedsiębiorcę do zapoznania się z tą rewelacyjną książką.
Cho Tak Wong (Cao Dewang)
Cho Tak Wong (Cao Dewang)
Miliarder z Chin, Światowy Przedsiębiorca Roku 2009
Gorąco polecam tę książkę. Jest to poparte solidnymi badaniami studium filozofii sukcesu.
Tony Tan Caktiong
Tony Tan Caktiong
Miliarder z Filipin, Światowy Przedsiębiorca Roku 2004
Większość ludzi sukcesu których znam, posiada wrodzoną ciekawość i pragnienie poznania ścieżek, które obrali inni na drodze do sukcesu. Ta książka jest idealną odpowiedzią na to wyzwanie, ponieważ pokazuje każdemu charakterystyczne punkty i poszczególne kroki, dzięki którym wielu przedsiębiorców osiągnęło sukces. Jest to wspaniała mapa, z której może skorzystać każdy.
Jack Cowin
Jack Cowin
Miliarder z Kanady, założyciel Competitive Foods Australia
Gorąco polecam tę książkę. Przedstawia ona prawdziwą historię nie jednego, a ponad 20 przedsiębiorców, którzy osiągnęli wielki sukces stając się miliarderami. Ta książka to nie tylko wspaniała lektura, ale również prawdziwie ekscytujące i wartościowe spostrzeżenia, na temat tego, jak ci przedsiębiorcy osiągnęli sukces i zbudowali swoje fortuny. Wszyscy oni dokonali tego od zera, nie odziedziczyli oni rodzinnego majątku w spadku. Są to prawdziwe historie przedsiębiorców, którzy zaczynali z niczym, a zbudowali fortunę miliardów dolarów. Myślę, że jest to niezwykle użyteczna, interesująca i przyjemna lektura.
Lars Windhorst
Lars Windhorst
Miliarder z Niemiec, założyciel Sapinda Group

Czy też zadajesz sobie podobne pytania?

Zastanawiasz się dlaczego, mimo ogromnego wysiłku, który podejmujesz każdego dnia, nie możesz przebić szklanego sufitu?

Masz już serdecznie dość ciągłego wyścigu szczurów, gonitwy za planami sprzedażowymi i tej ciągłej nerwówki? 

Jak to możliwe, że niektórzy ludzie w ciągu jednego życia są w stanie zbudować imperia i stworzyć miliardy dolarów wartości – coś, o czym większość z nas, wliczając w to milionerów, może jedynie pomarzyć?

Jaki jest sekret miliarderów i czy to kwestia szczęśliwych zbiegów okoliczności, ich środowiska, edukacji, a może osobowości? Jaki jest klucz do ich fenomenalnego sukcesu? 

Jakie przekonania nimi kierują i w jaki sposób myślą? Jakie mają rytuały i czego absolutnie nie robią?

Co daje im energię, by niestrudzenie dążyć do tak niewyobrażalnych celów? Co sprawia, że osiągają tak wiele więcej, niż inni przedsiębiorcy i odnoszą tak ekstremalne sukcesy w biznesie?

Konferencja da Ci odpowiedzi na te pytania i wiele innych.

Który pakiet mam wybrać?

 

SILVER

Pakiet podstawowy dla początkujących.

Pierwszy dzień konferencji online ze wszystkimi prelekcjami i gościem specjalnym dolarowym miliarderem Igorem Rybakovem.

GOLD

Pakiet interaktywny dla zaawansowanych.

Dodatkowo 2gi dzień konferencji online, w którym otrzymasz trzy godzinne sesje Q&A (możliwość zadawania bezpośrednich pytań) z każdym z prowadzących. Przygotowaliśmy też dwie godziny networkingu z Grzegorzem Turniakiem oraz dodatkową sesję niespodziankę.

 

PLATINUM

Pakiet osobisty dla tych, którzy chcą z tej okazji wyciągnąć jak najwięcej.

Dodatkowe spotkanie na żywo z Rafaelem w Warszawie (maj 2021) w niewielkim, ekskluzywnym gronie najambitniejszych przedsiębiorców. Poznaj osobiście Rafaela, uściśnij dłoń człowiekowi, który na co dzień ma do czynienia z miliarderami. Otrzymaj z jego rąk wydanie specjalne książki „Umysł Miliardera” z osobistą dedykacją autora.

 

WORKBOOK

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma specjalny workbook do konferencji w formacie PDF.

 

 

mockup 6
mockup 3

Harmonogram:

Dzień 1: 30 stycznia 2021 r.

(dla wszystkich uczestników konferencji)

10.00 - 11.00 Rafael Badziag: Jak miliarderzy inwestują na giełdzie.
Nauczysz się:
- Czym różni się inwestowanie od spekulacji.
- Jak miliarderzy wykorzystują giełdę do budowania wielkiej wartości.
- Jak Ty możesz skorzystać z tej wiedzy by zmaksymalizować zyski i zminimalizować ryzyko.

11.00 - 12.00 Andrzej Załucki: Jak najbogatszy Polak realizuje swoje misje i buduje imperium - na przykładzie jednej ze spółek giełdowych, którą Michał Sołowow stworzył od początku.
Na prelekcji:
- Dostaniesz wiedzę jak stworzyć narzędzia prowadzące do sukcesu firmy.
- Dowiesz się, jak stworzyć Kodeks postępowania w firmie.
- Dowiesz się co zrobić, aby pójście tą drogą dało efekty.
- Dowiesz się, z jakimi zagrożeniami trzeba się będzie zmagać i jak je pokonać.

12.00 - 13.00 Daniel Jankowski: Jak dzięki wiedzy miliarderów rozwinąłem skrzydła i odpaliłem biznesową rakietę.
Z prelekcji dowiesz się:
- Jak zmienić sposób myślenia aby był Twoim sprzymierzeńcem w realizacji Twoich celów/planów.
- Jakich kluczowych umiejętności musisz się nauczyć aby być skutecznym w życiu codziennym oraz biznesie.
- Jakimi zasadami Daniel kieruje się w biznesie dzięki, którym osiągnął w jednej ze spółek wzrost rok do roku o 456%.

13.00 - 14.00 – przerwa

14.00 - 15.00 Rafael Badziag: Jak Umysł Miliardera pomoże Ci w kryzysie.
Nauczysz się:
- Czym różnią się zwycięzcy kryzysów od przegranych.
- Jakich strategii używają najlepsi przedsiębiorcy świata w ciężkich czasach.
- Jak Ty możesz wykorzystać mądrość miliarderów żeby skorzystać, a nie stracić na kryzysie.

15.00 - 16.00 Andrzej Załucki: Jak rozwinąć przywództwo, najważniejszą umiejętność miliarderów.
Dowiesz się:
- Jak być dobrym menedżerem, zarządzającym innymi.
- Jak przejść na poziom przywództwa.
- Jak doskonalić swoje przewodzenie.
- Jak rozwijać firmę dobierając odpowiednich liderów.

16.00 - 17.00 Igor Rybakov: Rafael rozmawia z dolarowym miliarderem: Jak zbudowałem miliardową firmę mimo wielu kryzysów.
Podczas rozmowy dowiesz się bezpośrednio z ust dolarowego miliardera:
- Jak małą firmę wyskalować do miliardowego biznesu.
- Czego Igor nauczył się na poszczególnych etapach swojego biznesu.
- Jakie biznesowe narzędzia dały mu najwięcej.
- Jakich strategii używa w dzisiejszej erze informacyjnej.
- Jakie zmiany wdrożył w swojej firmie, po każdym z kryzysów, które pokonał, i jego rady na to co robić w obecnym kryzysie.
- Oraz wiele innych kwestii, które dadzą Ci przewagę nad resztą branży.

Dzień 2: 31 stycznia 2021 r.

(dla pakietów GOLD i PLATINUM)

10.00 - 11.00  Q&A Daniel Jankowski

11.00 - 12.00  Q&A Rafael Badziag

12.00 - 13.00  Q&A Andrzej Załucki

13.00 - 14.00 – przerwa

14.00 - 16. 00 Networking z Grzegorzem Turniakiem i Agatą Dynoch

16.00 - 17. 00 Sesja niespodzianka: Grzegorz Turniak i Agata Dynoch: LinkedIn - jak wykorzystać to narzędzie do zbudowania przewagi konkurencyjnej.

Dzień 3: Maj 2021 r.

(dla pakietu PLATINUM)

Całodniowe spotkanie na żywo z Rafaelem w Warszawie w niewielkim, ekskluzywnym gronie najambitniejszych przedsiębiorców.

+ Odbierz wydanie specjalne książki “Umysł Miliardera” bezpośrednio z rąk Rafaela z jego osobistą dedykacją.

TAK BYŁO ROK TEMU:

W TYM ROKU BĘDZIEMY ONLINE

JESZCZE LEPSI I ZNACZNIE WIĘKSI

ZAMÓW SWÓJ BILET W TABELCE PONIŻEJ

Dla pierwszych 100 osób dodatkowo: voucher 300 zł na produkty zaawansowane

DO KOŃCA SPRZEDAŻY:

UWAGA: Czas miliarderów jest niezwykle cenny!
Elon Musk w roku 2020 zwiększył swój majątek o $120 miliardów. Czyli 1 godzina jego czasu jest warta $13,7 milionów.
Uczestnicząc w konferencji masz unikalną okazję skorzystać z czasu miliardera za minimalny ułamek tej kwoty.

SILVER

979

 • Sprzedaż biletów do 27.1.2021.
 • 1szy dzień konferencji online:
 • 5 godzinnych prelekcji z Rafaelem Badziagiem, Andrzejem Załuckim i Danielem Jankowskim
 • + dodatkowa prelekcja z dolarowym miliarderem - Igorem Rybakovem
 • + profesjonalne tłumaczenie Tomasz Kućma
 • + specjalny workbook do konferencji
 • + jeszcze dostępny z puli 100 sztuk:
 • voucher 300 zł na produkty zaawansowane
  Kup teraz  

GOLD

2979

 • Sprzedaż biletów do 27.1.2021.
 • Wszystko to co w pakiecie SILVER
 • + 2gi dzień konferencji online:
 • 3 godzinne sesje Q&A z Rafaelem Badziagiem, Andrzejem Załuckim i Danielem Jankowskim
 • 2 godziny networkingu pod okiem legendy tej branży: Grzegorza Turniaka
 • + dodatkowa sesja niespodzianka
 • + jeszcze dostępny z puli 100 sztuk:
 • voucher 300 zł na produkty zaawansowane
  Kup teraz  

PLATINUM

9779

 • Sprzedaż biletów do 27.1.2021.
 • Wszystko to co w pakiecie SILVER i GOLD
 • + 3ci dzień konferencji na żywo:
 • Całodniowe spotkanie z Rafaelem w Warszawie w niewielkim, ekskluzywnym gronie przedsiębiorców (maj 2021)
 • + Wydanie specjalne książki "Umysł Miliardera" z osobistą dedykacją autora (osiągnęło na aukcji cenę 5000 zł)
 • + jeszcze dostępny z puli 100 sztuk:
 • voucher 300 zł na produkty zaawansowane
  Kup teraz