Rafael Badziag

Rafael Badziag

Misja i Wizja

Pomagamy biznesmenom osiągnąć życiowy sukces i pozostawić spuściznę poprzez przekazywanie im wiedzy najlepszych przedsiębiorców świata. 

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w różnych branżach i uczą się od miliarderów. Przekazujemy tę wiedzę innym, aby rozwijali skrzydła i postawili swoje biznesy na jeszcze wyższym poziomie. 

Wierzymy, że w ludziach jest niesamowity potencjał, ale nie każdy potrafi go wykorzystać. Jeśli pokażemy, jak osoby, które nie miały żadnych szans, osiągnęły największy możliwy sukces biznesowy i zainspirujemy w ten sposób innych do zmiany, to poprawimy kawałek tego świata. 

Chcemy, aby ludzie byli szczęśliwi i odnosili sukcesy na każdym poziomie, zarówno ekonomicznym, jak i psychicznym, zdrowotnym i rodzinnym.

Chcemy ulepszyć poziom przedsiębiorczości w Polsce i na świecie. 

Chcemy udoskonalić biznesy co najmniej 10 tysięcy osób. 

Długofalową misją globalnej firmy Billion Dollar Enterprises jest dodanie 100 miliarderów do listy Forbesa.

Mamy zamiar przyczynić się do tego jako polski oddział tej firmy wprowadzając na listę także kilku nowych przedsiębiorców z naszej ojczyzny.

Jesteśmy polskim wydawcą książki „Umysł Miliardera” Rafaela Badziaga, która pokazuje sposób myślenia 21 najlepszych przedsiębiorców na świecie – miliarderów dolarowych, którzy zaczynając od zera stworzyli wspaniałe firmy i wartość miliardów dolarów.

Inspirujemy wszystkich tych, którzy chcą dążyć do powiększania i rozwijania swoich biznesów na skalę międzynarodową, a także do zmiany otaczającej nas rzeczywistości na lepszą. 

Wierzymy, że – nawet mimo ciężkich sytuacji – można w perspektywie czasu pokierować swoim życiem w taki sposób, aby osiągnąć niezależność i budować wielkie firmy, a do tego potrzebna jest wiedza i inspiracja od najlepszych na świecie. 

Nasze wartości i zasady:

  • Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz! Biznes to nie tylko praca, ale i zabawa – uczymy postawy miliarderów w stosunku do pracy, aby przedsiębiorcy kochali to, co robią i cieszyli się swoją pracą na co dzień. 
  • Bądź najlepszy w tym co robisz, albo idź do domu! Chcemy być liderem w zakresie jakości przekazywanej wiedzy. Nie bez powodu nie zajmujemy się tak zwanymi “ludźmi sukcesu”, tylko najlepszymi na świecie przedsiębiorcami – miliarderami. Nie chcemy, aby ludzie stawali się tylko milionerami albo do tego dążyli, bo uważamy to za powszechność i zbyt mało ambitny cel. Pomagamy przedsiębiorcom w osiągnięciu celów, realizacji marzeń i przełamaniu barier przeciętności. 
  • Myśl globalnie! Biznes jednoczy świat. To pokojowa siła. Gdy przestaje się robić biznes – zaczyna się robić wojny. Dlatego nie myślimy szczególnie o Polsce czy polskich przedsiębiorcach i nie różnicujemy między narodami, ale zachęcamy, aby wychodzić ze swoimi produktami na rynki międzynarodowe i prowadzić biznes ponad granicami.
  • Nie zarabiaj na przetrwanie. Dawaj wartość innym i pozostaw po sobie lepszy świat! Biznes jest jedną z głównych sił napędowych w postępie społeczeństw. Tylko firmy tworzą zamożność narodów, zaspokajają liczne potrzeby ludzkości i dostarczają jakości życia, co przekłada się na szczęście ludzi. Poprzez podnoszenie jakości biznesu podnosimy jakość naszego życia i życia ludzi wokół nas.

“Napisałem tę książkę, bo sam dla siebie jako przedsiębiorca chciałem się uczyć od najlepszych. Wyciągnąć od miliarderów ich sposób myślenia, motywacje i nastawienie. Ale uznałem, że to jest też potrzebne innym ludziom bizneu i trzeba się tym podzielić. Nie chodzi mi o bogactwo, ale o podniesienie poziomu przedsiębiorczości na świecie, aby wszystkim żyło się lepiej” — Rafael Badziag 

Jakie są kolejne kroki? 

  • Zamów książkę Rafaela Badziaga w przedsprzedaży!
  • Dołącz do naszego zespołu jako partner lub dystrybutor książki!