+ gratis (775 x 1080 px) (1080 x 1300 px) (1080 x 1400 px) (700 x 1400 px)

Umysł Miliardera - pakiety biznesowe

20 Zasad Bogactwa i Sukcesu Najbogatszych Ludzi Świata

Oparta na dogłębnych wywiadach z 21 ludźmi, którzyzbudowali miliardowe fortuny od zera, ta książka nauczy Cię jak myśleć jak miliarderzy i osiągać niesamowite sukcesy w biznesie. Korzystaj bezpośrednio z wiedzy i doświadczenia  najlepszych przedsiębiorców świata i wejdź na całkiem nowy poziom gry!

🎁 Przy zakupie 5 ksiażek + 1 gratis

🎁 Przy zakupie 20 ksiażek + 5 gratis

🎁 Przy zakupie 50 ksiażek + 15 gratis


„Nie ma innej książki na świecie, która zawierałaby tyle biznesowego doświadczenia, głębi i mądrości.”

Tak napisał o tej książce Jack Canfield, najbardziej popularny autor książek non-fiction na świecie (sprzedał je w nakładzie ponad 500 milionów sztuk!).


Dlaczego warto podarować "Umysł Miliardera" jako prezent?

💲Większa ilość pięknego wydania książki w twardej oprawie ze złotymi literami.

💲Przy zakupie dostaniesz dodatkowe gratisowe książki „Umysł Miliardera”.

💲Podaruj książkę partnerom biznesowym.

💲Będą się rozwijać razem z Tobą.

Jaką wartość daje książka "Umysł Miliardera"?

✅ Jest przewodnikiem dla tych, którzy ze swojej pozycji przedsiębiorcy, milionera, a może nawet multimilionera, chcą wspiąć się na najwyższy poziom i czerpać przyjemność z wzbogacania tego świata dla obecnych i przyszłych pokoleń.


✅ To ona przedstawia aktualną wiedzę najbogatszych przedsiębiorców na świecie, którzy osiągnęli majątek od zera. Co pozwoli Ci powiększać siebie i swój biznes.


✅ To w niej, dzięki kilkudziesięciu zasadom, dowiesz się jak postępowali miliarderzy i jaki rezultat osiągnęli. Będziesz mógł przełożyć ich doświadczenia, na swoje życie, aby powiększyć biznes.

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc.

RAFAEL BADZIAG

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą, autorem bestsellerów, czołowym mówcą i aniołem biznesu. Specjalizuje się w myśleniu najlepszych przedsiębiorców świata, dolarowych miliarderów, którzy dorobili się od zera.

Występował na antenach stacji NBC, BBC, FOX, TVN, TVP2, Polsat, Trójka, pojawiał się także w Forbes, CNBC, Wall Street Journal, Wyborcza, Wprost, Puls Biznesu i w wielu innych

W latach 90-tych zbudował swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku. Rafael zbudował też 10 Digit Impact Group10DIG to globalna organizacja dolarowych miliarderów.

Czytaj więcej >>

  Rafael jest jednym z najbardziej popularnych mówców w Polsce i za granicą. Jego TED talks w języku polskim należą do najbardziej popularnych prelekcji w historii Polski. Łącznie z jego angielskim TED talk obejrzało je już prawie 4 mln ludzi. Prowadzi popularny kanał na YouTube oraz bloga.

  Cieszy go, kiedy dzięki tej inspiracji, życie jego czytelników wypełnia pasja i zapał, gdy porzucając swoje granice, wznoszą się ponad przeciętność i doświadczają pełni swojego potencjału, wyjątkowych sukcesów oraz życiowego spełnienia.

  Książka „Ready, Set, Go!”, którą napisał z Brianem Tracy, największym na świecie nauczycielem biznesu i trenerem skuteczności osobistej, stała się bestsellerem na Amazon w kilku kategoriach. Rafael otrzymał za nią Quilly Award.

  Przez ostatnie siedem lat Rafael wielokrotnie okrążył Ziemię dookoła by spotkać się z najlepszymi przedsiębiorcami na świecie, dolarowymi miliarderami. Przeprowadzając z nimi dogłębne wywiady twarzą w twarz,  otrzymał informacje z pierwszej ręki o ich metodach i sposobie myślenia.

  Jest to wiedza, jaka do tej pory nie była publicznie dostępna. Rafael ujawnia sekrety ich sukcesu w swojej książce “Umysł Miliardera”.

  Więcej o Rafaelu przeczytasz tutaj >>

ANDRZEJ ZAŁUCKI

Jest specjalistą od przekazywania wiedzy dotyczącej przywództwa czyli najważniejszej umiejętności biznesowej.

Zna bezpośrednio 4 dolarowych miliarderów, a z jednym z nich, Michałem Sołowowem, współpracuje od 25 lat. Przekazuje wiedzę miliarderów prowadząc warsztaty, będąc wydawcą książek oraz prowadząc prelekcje.

Przywództwa uczył się w praktyce, od najmłodszych lat, przewodził zespołom od 20 do 120 osób.

Dzieli się doświadczeniem życiowym mówiąc wszystkim wątpiącym: - Nie poddawaj się! To powiedzenie przyswoił sobie od najlepszego polskiego przedsiębiorcy, Michała Sołowowa, który uznaje to jako swoje motto już od podstawówki i przekazuje je innym. U Michała Sołowowa, najbogatszego Polaka i dolarowego miliardera, pracuje na kierowniczych stanowiskach od 25 lat.

Czytaj więcej >>

  Rzucał się wielokrotnie na głęboką wodę: po pięcioletniej praktyce inżyniera został ... dziennikarzem. Po kolejnych pięciu latach został kierownikiem działu. Następnie współtworzył pierwszy pozawarszawski oddział „Gazety Wyborczej". Później był kolejno redaktorem naczelnym trzech codziennych gazet, a po zakończeniu pracy w mediach zajął się PR i marketingiem.
  Od Rafaela Badziaga dowiedział się o książce "Zasady Canfielda" napisanej przez Jacka Canfielda. Praktykę u najlepszego polskiego przedsiębiorcy podbudował bezpośrednim uczestnictwem w szkoleniach u światowych mistrzów rozwoju osobistego: Tony Robbinsa, Briana Tracy'ego, Jacka Canfielda oraz Johna Maxwella.

  Jest współzałożycielem polskiej spółki Billion Dollar Enterprises, która wydaje książki z wiedzą najlepszych przedsiębiorców świata czyli dolarowych miliarderów z globalnej listy magazynu FORBES.

  Zgadzając się z Markiem Twainem wie, że w życiu każdego człowieka ważne są dwa dni. Pierwszy to ten , w którym się urodził, a drugi ... to ten, kiedy zdaje sobie sprawę, po co się urodził, jakie ma zadanie do spełnienia na tym świecie. Mówi: "Od niedawna wiem, po co jestem na tym świecie. Moim zadaniem jest przekonywanie ludzi do tego, że mogą być szczęśliwi".

Ta książka jest polecana przez miliarderów:

Miliarder Tim Draper
o książce „Umysł Miliardera”

Miliarder Jack Cowin
o książce „Umysł Miliardera”

Miliarder Lirio Parisotto
o książce „Umysł Miliardera”

Wywiad z Jack Canfield
o książce „Umysł Miliardera”

Milionerzy a Miliarderzy – Czym się różnią?

Miliarderzy są mistrzami świata w swoich branżach. To są najlepsi przedsiębiorcy na świecie.

Milionerzy. Zbudowanie wartości miliona, to biznesowa przeciętność.

Dlaczego?

Tak budują wartość milionerzy i MILIARDERZY:

3

PRZYKŁAD HOTELI

Jak posiadasz hotel, to zwykle jesteś milionerem. Musiałbyś mieć bardzo malutki hotel, żeby on nie byl warty miliona dolarów.

Norweski miliarder – Petter Stordalen posiada 200 hoteli. I to są najlepsze hotele w Skandynawii. Praktycznie wszystkie najlepsze hotele w Skandynawii należą do niego.

2

PRZYKŁAD FABRYK

Jak posiadasz fabrykę to jesteś multimilionerem. Samo wybudowanie fabryki pochłania parę milionów dolarów. Jesteś multimilionerem, posiadając fabrykę.

Kanadyjski miliarder – Frank Stronach – posiada 400 fabryk w swojej firmie Magna. Jest jednym z największych producentów części samochodowych na świecie. 400 fabryk! To jest ta skala.

4

PRZYKŁAD RESTAURACJI

Jak posiadasz dobrą restaurację, to jesteś milionerem. Jak są słabsze, mniejsze lub jak dzierżawisz to musisz posiadać parę restauracji.

Australijski miliarder – Jack Cowin – posiada 3000 restauracji. W swoich sieciach Domino’s Pizza i Hungry Jack’s (czyli australijski Burger King). 3000 restauracji! Możesz sobie to wyobrazić?

1

PRZYKŁAD SKLEPÓW

Jeśli masz dobrze prosperujący sklep, to jesteś milionerem. Jeśli masz duży supermarket, dom handlowy, to jesteś nawet multimilionerem.

Rosyjski miliarder – Sergey Galitkiy, posiada 15000 supermarketów w swojej sieci Magnit – to jest największa sieć supermarketów w Rosji i prawdopodobnie już w Europie. To są ogromne supermarkety wielkości boiska do piłki nożnej i nawet większe. 15000!

!!! DLATEGO UCZ SIĘ OD DOLAROWYCH MILIARDERÓW !!!

To jest niesamowita skala.

Osobiście nie jest się w stanie nadzorować biznesu, bo jest zbyt ogromny.

BONUSY

Nigdzie nie publikowane wywiady:

 • + 24 minutowy, wywiad z miliarderem Timem Draperem - inwestorem z Doliny Krzemowej - wartość 100 zł
 • + 24 minutowy wywiad z Muradem Al-Katibem - Światowym Przedsiębiorcą Roku 2017 po zdobyciu tytułu - wartość 100 zł
 • + 15 minutowy wywiad z Bradem Keywellem - Światowy Przedsiębiorca Roku 2019 po zdobyciu tytułu - wartość 100 zł

Nagranie z webinarów:

 • + Jak mieć spektakularne rezultaty dzięki wiedzy MILIARDERÓW (90 minut wideo) - wartość 200 zł
 • + Co robić, żeby osiągać dwukrotnie więcej - zasady MILIARDERÓW (90 minut wideo) - wartość 200 zł
 • + Jak osiągać to co chcesz - wiedza od MILIARDERÓW (90 minut wideo) - wartość 200 zł

JEŚLI KUPISZ DZISIAJ,

TO OTRZYMASZ JESZCZE KOMPENDIUM WIEDZY OD MILIARDERÓW:

 • + Lista 26 książek polecanych przez dolarowych miliarderów - wartość - 200 zł
 • + Bonusy niespodzianki

Łączna wartość bonusów: Ponad 1100zł

Aby ją napisać, autor:
Zainwestował 7 lat swojego życia, zaangażował ponad 100 ludzi, 21 miliarderów i ponad 1 000 000 zł.

Zestaw 5+1

Przesyłka w Polsce: 15 zł
Przesyłka za granicę: 49 zł

 • 5 sztuk drukowanej książki "Umysł Miliardera" + 1 sztuka gratis.
 • Piękne wydanie w twardej oprawie ze złotymi literami
 • Idealny prezent
 • + BONUSY opisane powyżej
Kup teraz

Zestaw 20+5

Przesyłka w Polsce: 15 zł
Przesyłka za granicę: 49 zł

 • 20 sztuk drukowanej książki "Umysł Miliardera" + 5 sztuk gratis.
 • Piękne wydanie w twardej oprawie ze złotymi literami
 • Idealny prezent
 • + BONUSY opisane powyżej
Kup teraz

Zestaw 50+15

Przesyłka w Polsce: 15 zł
Przesyłka za granicę: 49 zł

 • 50 sztuk drukowanej książki "Umysł Miliardera" + 15 sztuk gratis.
 • Piękne wydanie w twardej oprawie ze złotymi literami
 • Idealny prezent
 • + BONUSY opisane powyżej
Kup teraz

Więcej niż 50 sztuk książki

 • Jesteś zainteresowany większą ilością książek - skontaktuj się z nami bezpośrednio.
 • [email protected]

Pobierz darmowy rozdział książki i zasubskrybuj aktualizacje.