Dlaczego powstała książka "Rusz Się!"

Zrzut ekranu 2021-02-4 o 16.09.34

O autorze:

Igor Rybakov to dolarowy miliarder i rosyjski Przedsiębiorca Roku. W 1992 roku z kolegą założył firmę dekarską Technonicol. Dziś jest to wielkie konsorcjum zajmujące się pokryciami dachowymi i materiałami izolacyjnymi, które skupia 56 fabryk w ośmiu krajach świata (Rosja, Białoruś, Litwa, Czechy, Włochy, Wielka Brytania i Niemcy), 18 ośrodków akademickich i sześć ośrodków naukowych. W tym roku uruchomił również fabrykę w Polsce!

Igor, to nie tylko jeden z najlepszych przedsiębiorców i filantropów świata, ale także osoba niezwykle medialna. Napisał 4 bestsellery, wydał kilka płyt muzycznych, występował także w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jako ikona rosyjskiego biznesu nazywany jest często rosyjskim Richardem Bransonem.

Zaczynał od naprawiania dachów. Oparł na tej branży firmę. Dziś jest dolarowym miliarderem.
W książce zawarł 40 unikalnych, dotąd nie opisywanych swoich narzędzi. Książka w języku polskim jest trzecią wersją językową (po rosyjskiej i angielskiej).

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc.

Richard Branson
2020-01-26_23h06_09
Tim Draper

Pomagamy biznesmenom osiągnąć życiowy sukces i pozostawić spuściznę poprzez przekazywanie im wiedzy najlepszych przedsiębiorców świata. 

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w różnych branżach i uczą się od miliarderów. Przekazujemy tę wiedzę innym, aby rozwijali skrzydła i postawili swoje biznesy na jeszcze wyższym poziomie.

Wierzymy, że w ludziach jest niesamowity potencjał, ale nie każdy potrafi go wykorzystać. Jeśli pokażemy, jak osoby, które nie miały żadnych szans, osiągnęły największy możliwy sukces biznesowy i zainspirujemy w ten sposób innych do zmiany, to poprawimy kawałek tego świata.

Chcemy, aby ludzie byli szczęśliwi i odnosili sukcesy na każdym poziomie, zarówno ekonomicznym, jak i psychicznym, zdrowotnym i rodzinnym.

Chcemy ulepszyć poziom przedsiębiorczości w Polsce i na świecie.

Chcemy udoskonalić biznesy co najmniej 10 tysięcy osób.

Długofalową misją globalnej firmy Billion Dollar Enterprises jest dodanie 100 miliarderów do listy Forbesa.

Jesteśmy polskim wydawcą książki „Umysł Miliardera” Rafaela Badziaga, która pokazuje sposób myślenia 21 najlepszych przedsiębiorców na świecie – miliarderów dolarowych, którzy zaczynając od zera stworzyli wspaniałe firmy i wartość miliardów dolarów.

Inspirujemy wszystkich tych, którzy chcą dążyć do powiększania i rozwijania swoich biznesów na skalę międzynarodową, a także do zmiany otaczającej nas rzeczywistości na lepszą.

Wierzymy, że – nawet mimo ciężkich sytuacji – można w perspektywie czasu pokierować swoim życiem w taki sposób, aby osiągnąć niezależność i budować wielkie firmy, a do tego potrzebna jest wiedza i inspiracja od najlepszych na świecie. 

Czy nie masz już dość tych oklepanych „prawd” milionerów, które nie pozwolą Ci zajść dalej, niż już jesteś?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, że ty musisz zmagać się z nieustanną i niekończącą się walką, mając ciągle pod górkę, podczas gdy inni, mimo wszystkich przeciwności, tworzą wartość miliarda dolarów w ciągu jednego życia?

CZY FINANSOWO JESTEŚ TAM GDZIE CHCESZ BYĆ?

Większość przedsiębiorców nie uzyskuje wyników, jakich oczekują i do jakich dążą.

JAK WYSOKI JEST TWÓJ POZIOM STRESU I WYSIŁKU?

Długie godziny pracy, niezliczone zadania i terminy to smutna rzeczywistość dla wielu.

CZY CZUJESZ SIĘ ZAGUBIONY I ZDEZORIENTOWANY?

Przeciążenie informacyjne, mnogość rad, metod, strategii i narzędzi to plaga naszych czasów.

W pierwszym 1000 książek zamieściliśmy "Bilet do Przyszłości".

banknot-2

Możesz nam zaufać.

Jako jedyni w Polsce udostępniamy wiedzę dolarowych miliarderów z wszystkich kontynentów.

Frank Hasenfratz, Canada-3

W Polsce skupiamy przedsiębiorców z milionowymi rocznymi obrotami. Pomysłodawcą i założycielem marki "Umysł Miliardera" jest Rafael Badziag, który zna bezpośrednio blisko 40 dolarowych miliarderów z całego świata.

W latach 90-tych zbudował on swój pierwszy wielomilionowy biznes jako pionier e-commerce w Europie. Był to pierwszy online-shop ze sprzętem sportowym na niemieckojęzycznym rynku. Rafael zbudował też 10 Digit Impact Group. 10DIG to globalna organizacja dolarowych miliarderów z wizją pozytywnego wpływu na życie miliardów ludzi.

Jego globalny projekt Billion Dollar Enterprises buduje najbardziej skuteczny ekosystem wsparcia przedsiębiorców, przekazujący wiedzę miliarderów, który do końca roku 2024 pomoże jego uczestnikom stworzyć wartość miliardów dolarów. Polski dział tego projektu wykreował w tym celu markę „Umysł Miliardera”, pod którą wydał jego światowy bestseller, organizuje konferencje, warsztaty i prowadzi Inkubator Miliarderów.

Opinie osób, którzy już mają książkę:

Na szczęście pojawiła się na rynku wydawniczym pozycja “Rusz się!”, w której miliarder Igor Rybakov opowiada o osiąganiu sukcesu. Robi to w taki sposób, jakby odbywał z czytelnikiem przyjacielską rozmowę w cztery oczy.
blog Siła Nauki
Ta książka i ten magiczny dolar dodają niezwykłej motywacji do działania. Polecam wszystkim, którzy są ambitni i ponadprzeciętnie ambitni. Mnie książka tak zakręciła, dolar tak urzekł, myślę że za 15 lat będziesz musiał, Rafael, przy kolejnym wydaniu pozycji o dolarowych miliarderach, umieścić mnie na kolejnej pozycji 💪😉
Grzegorz Matych - Facebook
Najważniejsza rzecz jaką musisz wiedzieć z tej książki jest: DZIAŁAJ POMIMO BRAKU WIEDZY i NIE BÓJ SIĘ POPEŁNIAĆ BŁĘDÓW.
Grzegorz Richard Musiałek - Facebook
Niezliczona ilość książek o sposobach na osiągnięcie sukcesu skupia się głównie na wzbudzeniu motywacji. Czytając kolejną książkę o podobnej tematyce, można odnieść wrażenie, że mowa jest nieustannie o tym samym – szybciej, więcej, lepiej i najlepiej bez odpoczynku. Ostatecznie jednak najwięcej korzyści osiągają ich autorzy, a nie czytelnicy. Na szczęście pojawiła się na rynku wydawniczym pozycja “Rusz się!” – w której miliarder Igor Rybakov opowiada o osiąganiu sukcesu. Robi to w taki sposób, jakby odbywał z czytelnikiem przyjacielską rozmowę w cztery oczy. Widać że zależy mu na tym, aby każdy osiągał wszystko to co najlepsze i prowadził szczęśliwe życie. Jego efekty pokazują, że wie jak to zrobić – jest przecież jednym z najbogatszych ludzi na świecie.
Tomasz - LubimyCzytać
Jest fenomenalna! Książka napisana bardzo lekkim językiem, napisana w formie historii, metafor, porównań i z lekkim humorem, co ułatwia zapamiętywanie treści w niej zawartej. Książka "wciąga" już na starcie, bardzo trafiła w mój gust.
Kamil Fiszer - Facebook
Wiele książek jakie czytałem opiera się o teorie, a mało jest pisanych przez praktyków biznesu. Książka Rusz się to obowiązkowa lektura dla każdego przedsiębiorcy, który chce uczyć się na podstawie praktycznej wiedzy.
Grzegorz Ciupek - Facebook
Jest to na pewno świetny prezent dla kogoś kto prowadzi biznes. Nawet jeśli w najgorszym wypadku osiągniesz "tylko" 10-20% tego co zbudował Igor, zbudujesz prawdziwą fortunę. Gorąco polecam.
Mark J. Zacharski - Facebook
Wiedza z tej książki zmienia Życie Wyprowadziłem się od rodziców, zaręczyłem i jestem szczęściarzem, który skacze do sukcesu Moc w niepewności, energia, konkretne techniki.... Tu jest unikalna wiedza. Taka której nigdzie indziej nie ma. A jak już brać przykład to od najlepszych
PiterBee - LubimyCzytać
Książka prezentuje nową metodę drogi do sukcesu, która zyskała już szerokie grono zwolenników. Publikacja zawiera szczegółowe przykłady pokazujące, w jaki sposób ukierunkowane działanie przekłada się na efekty o niespotykanej wcześniej sile i skuteczności. To cenne źródło wiedzy dla przedsiębiorców i wszystkich, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić.
Karolina Szostek - LubimyCzytać

Jeśli chcesz osiągnąć coś w swoim życiu, to jest Twój pierwszy krok!

go!

Większość ludzi nie podejmuje działania. Żyją z dnia na dzień i wierzą, że wydarzy się w ich życiu coś cudownego, co naprawi ich problemy. Niestety świat tak nie funkcjonuje. Tutaj musisz samemu wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i zacząć coś robić w kierunku poprawy swojej jakości życia.

Dziś jest ten dzień, abyś zmienił swoją edukację z przeciętnej na najlepszą na tej planecie!
PODEJMIJ DZIAŁANIE => KUP KSIĄŻKĘ. Zacznij zmieniać swój biznes i siebie od dziś!

Posłuchaj rozmowy z przedsiębiorcą, który przeczytał "Rusz Się!"

Dlaczego warto mieć tę książkę.

Ekskluzywne wydanie książki

Zobacz wideo pokazujące skład i formę wydania książki.

Książka "Rusz Się!" nie jest dostępna w księgarniach. Sprzedawana jest wyłącznie przez Internet. To powoduje, że przed zakupem nie ma okazji, aby ją dotknąć i przekonać się o wysokiej jakości wydania. Każda sztuka jest ofoliowana, więc Ty otwierasz ją po raz pierwszy. Nagrałem film, w którym pokazuję książkę i omawiam jej podstawowe cechy.

To świetnie wydana publikacja ze zszywanym grzbietem. Dobrze sprawdzi się jako wysokiej klasy prezent dla Twoich znajomych i biznesowych partnerów.

Chcę, żeby ten film dał Ci namiastkę obcowania z książką i pomoże w podjęciu decyzji o zakupie.

Zamów książkę!

Książka

149

  • Przesyłka w Polsce: 15 zł
  • Przesyłka za granicę: 49 zł
  • Piękna książka w twardej oprawie z obwolutą
  • Bądź wśród pierwszych w Polsce, którzy skorzystają z wiedzy dolarowego miliardera Igora Rybakova
  • Gwarancja otrzymania książki z pierwszego druku
Zamów teraz !

Nakład książek z DOLAREM RYBAKOVA został wyczerpany.

! UWAGA ! Jeśli chcesz dostać książkę z dolarem Rybakowa, to zostało 10 ostatnich egzemplarzy! Można je zakupić w formie aukcji.

Spośród 10 zwycięzców licytacji wylosujemy jedną osobę, która dostanie unikalną możliwość porozmawiania bezpośrednio z dolarowym miliarderem, autorem książki - Igorem Rybakovem.

Weź udział i otrzymaj już tydzień przed publikacją limitowane wydanie dostępne tylko dla uczestników konferencji:

Przy zakupie dziś dodatkowo: 3 nagrania wideo z najlepszymi przedsiębiorcami świata, które nie są publicznie dostępne

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami:

pon. - pt.: 8:00-12:00

+48 534 564 800     [email protected]

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami:

pon. - pt.: 8:00-12:00

+48 534 564 800    

[email protected]

Zakończyliśmy sprzedaż biletów na konferencję przedpremierową: Warszawa, 28.11.2019

Kupiłeś bilet?