Tylko raz w roku jest taka możliwość

Bezpośrednie Spotkanie z Rafaelem Badziagiem - 12 maja 2023

Projekt bez tytułu-3

WITAM CIĘ W BIBLIOTECE MILIARDERÓW

Książki z wiedzą Dolarowych Miliarderów

startupowy heros twarda oprawa

Książka "Startupowy Heros"

Ta książka zainspiruje Cię do działania, aby wykonać ten właściwy ruch i spełnić Twoją wizję.

Chcę Cię przybliżyć do twojego celu, niezależnie od tego, czy jest to rozpoczęcie miliardowego jednorożca, budowanie rewolucji, czy po prostu pomaganie Ci lepiej zrozumieć, że jakakolwiek zmiana zaczyna się od Ciebie.

Bohaterowie startupu to ci, którzy napędzają postęp i bez względu na to, czy sprowadzisz nas na inną planetę, czy sprawisz, że twoja okolica stanie się przyjemniejszym, szczęśliwszym miejscem. 

Ta książka pomoże Ci zrobić pierwszy krok. Krok będzie inny dla każdego. Może to być opracowanie koncepcji projektowej. Może to być rozmowa z szefem. Dzięki tej książce mam nadzieję, że poprowadzę ludzi do myślenia na wielką skalę, napędzania zmian i pójścia pełną parą do przodu. 

Ta książka prowadzi Cię przez różnorodne czynności, pytania, historie i wyzwania (nawet łamigłówki i wiersze) pracujące zarówno na prawej, jak i lewej stronie mózgu i wszystkich częściach pomiędzy nimi. 

Pytania, które zadaje autor, są sondujące i prowokujące. Historie, które opowiada, są używane jako przykłady, które poprowadzą Cię w kierunku tego, co nazywa się Startupowym Herosem. 

Processed with VSCO with a6 preset

O autorze:

Tim Draper to legenda venture capital, wymieniony na liście Forbes Midas List i uważany za najbardziej znetworkowanego inwestora w Dolinie Krzemowej. Jest założycielem firm Venture Capital: Draper Fisher Jurvetson i Draper Associates, a także Draper University. Tim jest uznawany za wynalazcę marketingu wirusowego.

Jako inwestor założyciel wniósł znaczący wkład w sukces takich gigantów technologicznych, jak Hotmail, Skype, Tesla, SolarCity i Baidu. Jest także znaczącym inwestorem w SpaceX, Indiegogo, Tumblr, Foursquare i ponad 1000 innych firm.

W 2015 roku otrzymał tytuł Przedsiębiorca dla Świata od Światowego Forum Przedsiębiorczości. Tim jest entuzjastą Bitcoina.

Potomek dynastii inwestorów z Doliny Krzemowej, Tim Draper jest założycielem firmy venture capital Draper Fisher Jurvetson.

Draper dokonał setek inwestycji VC w firmy, w tym Tesla i Theranos, i zarobił fortunę, inwestując w kryptowaluty.

W 2014 roku kupił 29 656 bitcoinów skonfiskowanych przez marszałków USA z zamkniętego czarnego rynku Silk Road za 18,7 mln USD, czyli tylko 632 USD za sztukę.

mockup 5-1

Książka "Rusz Się!"

To skondensowana historia triumfów MILIARDERA Igora Rybakova

Współzałożyciela firmy Technonicol, filantropa i inwestora venture capital.

Chodzi o wszystkie aspekty życia: biznes, rozwój osobisty, zdrowie, związki. Ta książka dostarczy Ci strategie z najwyższego poziomu biznesu.

W ciągu zaledwie dwóch lat autor stał się znanym blogerem, dzieląc się udanymi praktykami z ogromną publicznością. Wyjdź przed szereg, w którym stoją wszyscy, przejdź przez nowe drzwi, zmień rzeczywistość na swój własny sposób.

„Rusz Się!” to książka, która przyjdzie Ci z pomocą, gdy baterie się wyczerpią, gdy potrzebujesz „kwantu energii”, aby wrócić do rytmu lub przezwyciężyć turbulencje.
„Rusz Się!” to bank mocy dla tych, którzy są gotowi odnieść sukces w życiu.

Zaszczepione jest w niej szczere pragnienie autora >> „CHCĘ, ŻEBYŚ ODNIÓSŁ SUKCES!”

Ponad 352 strony praktycznej wiedzy biznesowej. Wymyślonej, zastosowanej i spisanej przez jednego z najlepszych przedsiębiorców na świecie. Ta wiedza pomoże Ci rozwinąć firmę oraz siebie.

5

O autorze:

Igor Rybakov to dolarowy miliarder i rosyjski Przedsiębiorca Roku. W 1992 roku z kolegą założył firmę dekarską Technonicol. Dziś jest to wielkie konsorcjum zajmujące się pokryciami dachowymi i materiałami izolacyjnymi, które skupia 56 fabryk w ośmiu krajach świata (Rosja, Białoruś, Litwa, Czechy, Włochy, Wielka Brytania i Niemcy), 18 ośrodków akademickich i sześć ośrodków naukowych. W tym roku uruchomił również fabrykę w Polsce!

Igor, to nie tylko jeden z najlepszych przedsiębiorców i filantropów świata, ale także osoba niezwykle medialna. Napisał 4 bestsellery, wydał kilka płyt muzycznych, występował także w produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jako ikona rosyjskiego biznesu nazywany jest często rosyjskim Richardem Bransonem.

Zaczynał od naprawiania dachów. Oparł na tej branży firmę. Dziś jest dolarowym miliarderem.
W książce zawarł 40 unikalnych, dotąd nie opisywanych swoich narzędzi. Książka w języku polskim jest trzecią wersją językową (po rosyjskiej i angielskiej).

Książka "Rusz Się!"

Książka "Startupowy Heros"

W pakiecie taniej

mockup-1-1-e1611264844146
startupowy heros twarda oprawa

Pakiet 10 książek Książka "Rusz Się!" w promocyjnej cenie

Pakiet 10 książek za 500 zł

Pakiet 10 książek Książka "Startupowy Heros" w promocyjnej cenie

Pakiet 10 książek za 500 zł

Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami:

pon. - pt.: 16:00-18:00

+48 534 564 800

[email protected]